Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wyszedł na grzyby i nie wrócił... Trwają poszukiwania

Rodzina i sztab specjalistów poszukują zaginionego 69- letniego mężczyzny, który wczoraj wyszedł na grzyby i do tej pory nie wrócił. To mieszkaniec Istebnej.

Rodzina, straż pożarna, policja a nawet wojsko i specjalne jednostki - poszukują 69-letniego mężczyzny, mieszkańca Istebnej. - Mężczyzna ostatni raz widziany był przez bliskich przed wyjściem do lasu na grzyby. Ubrany był w ciemny dres, ciemny polar i czapkę z daszkiem - informuje asp. Artur Górny, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Akcja poszukiwawcza odbywa się na szeroką skalę. - Zaginionego poszukuje 12 zastepów straży pożarnej, 10 psów tropiących z Państwowej Jednostki Straży Pożarnej w Katowicach, dodatkowo zaangażowanych jest 24 funkcjonariuszy śląskiej prewencji, który wspierają działania naszych policjantów. O godz. 14.00 w akcję zostanie włączony także specjalny śmigłowiec z Warszawy - dodaje asp. Artur Górny. W akcji udział biora także żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Jesli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją.

 

KOD

AKTUALIZACJA Grzybiarz odnaleziony

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-10-06 14:49:41
pół_Sasina_z_Wiślicy: Tylko na jednym spotkaniu, 23 lipca w powiecie poznańskim, do ochrony Jarosława Kaczyńskiego wykorzystano 189 policjantów i 60 pojazdów - podał Szłapka. To państwowa armia wykorzystywana na polecenie polityczne Mariusza Kamińskiego po to, żeby chronić jednego posła. Do tego składu dochodzą jeszcze funkcjonariusze SOP-u i "partyjna ochrona". Już mało istotne jest, że w trybie dostępu do informacji publicznej na te informacje opozycja czekała 3 miesiące...
2022-10-06 14:57:15
pół_Sasina_z_Wiślicy: Senator Brejza: "To "prywatna armia Jarosława Kaczyńskiego za nasze pieniądze. Nie wiemy, dlaczego wszyscy Polacy, w sytuacji kryzysu, inflacji, braku środków na funkcjonowanie wielu instytucji, muszą zrzucać się tak naprawdę na prywatną ochronę prywatnych spotkań prezesa partii politycznej. Te pieniądze, które trafiają na armię dwustu policjantów, 60 samochodów, to przecież miliony złotych. W świetle takich informacji upada autorytet policjantów. Młodzi ludzie nie idą do policji po to, żeby robić za ochroniarzy z agencji ochrony prezesa partii politycznej. To jeden wielki obłęd. Niech Jarosław Kaczyński zapłaci z własnej kieszeni za ochronę prywatnych spotkań z działaczami swojego aparatu partyjnego. A policja niech wreszcie ma śmiałość odmówić wykonywania takich zadań."
2022-10-06 15:08:16
pół_Sasina_z_Wiślicy: za to chwała bogu odnalazł się Kuchciński, wchodzi do rządu za Dworczyka - jeden aferzysta zastąpi innego, tak działa system kadrowy w PiS
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: