Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wystartował Hotel Zacisze!

W ostatnią sobotę lutego, 28 lutego w Ciścu (powiat żywiecki, g. Węgierska Górka) odbyło się uroczyste otwarcie Hotelu Zacisze. W sąsiadującej z Milówką Gminie Węgierska Górka to pierwsza tego typu inwestycja. Komfortowy hotel z basenem i centrum SPA już czeka na gości.

Pierwsi goście, którzy zjawili się w Hotelu w sobotnie popołudnie, by zainaugurować uroczyście jego działalność, podkreślali niesamowitą zmianę, jaka zaszła w byłym ośrodku wypoczynkowym dla pracowników Fabryki Kabli z Czechowic-Dziedzic. Dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu Joanna i Adam Mitręga, właściciele Firmy Admit z Górek Wielkich, stworzyli miejsce wyjątkowe, prawdziwe magiczne zacisze.

Uroczystość miała bogaty program – prócz wystąpień zaproszonych gości, święcenia obiektu i prezentacji przedstawiającej budowę obiektu, była też część artystyczna – z programem słowno-muzycznym „Pociąg relacji kobieta-mężczyzna” wystąpił duet Justyna Hubczyk (wokal) i Łukasz Forest-Piechota (fortepian), był pokaz umiejętności barmańskich, koncert Zespołu Wałasi oraz pokaz sztucznych ogni.

Wśród świętujących otwarcie znaleźli się m.in. Starosta Powiatu Żywieckiego Andrzej Kalata, Burmistrz Żywca Antoni Szlagor czy Wójt Gminy Węgierska Górka, mgr Piotr Tyrlik, który podkreślał, że to wielka chwila dla Gminy i dziękował właścicielom, że chcieli na tym terenie zainwestować i stworzyć hotel- wizytówkę Węgierskiej Górki.

Położony w malowniczym zakątku Beskidu Żywieckiego –w Ciścu nad rzeką Sołą Hotel Zacisze jest pierwszym i do tego trzygwiazdkowym hotelem w Węgierskiej Górce. Pomiędzy Węgierską Górką i Milówką, 14 kilometrów od Żywca i 18 km od Koniakowa schronienie od codzienności znaleźć mogą zarówno turyści, jak i mieszkańcy powiatu żywieckiego i okolic.

Komfortowy obiekt oferuje 60 miejsc noclegowych wyposażonych w TV, Internet i klimatyzację. W Zaciszu znajduje się ponadto basen, jacuzzi, sucha sauna, SPA, łaźnia parowa i grota solna. Przestrzenne i eleganckie sale konferencyjno-bankietowe mogą przyjąć zarówno klientów biznesowych z konferencjami i szkoleniami, jak i indywidualnych na uroczystościach, takich jak komunie, chrzciny, wesela.

Co więcej, hotelowe centrum SPA świadczy rozbudowane usługi, jak kąpiele w piwie, makijaże, depilacje, pielęgnację dłoni, stóp, twarzy i ciała, kąpiele spa i całą paletę masaży – od relaksacyjnego, przez masaż z aromaterapią, masaż gorącą czekoladą czy masaż gorącymi kamieniami. To miejsce dla ciała i ducha- ustronne, komfortowe, z doskonałą kuchnią, przygotowywanymi na miejscu deserami wprowadzi w świetny nastrój nawet najgorszego malkontenta.

Hotel Zacisze ***
ul. Turystyczna 1, Cisiec,
34-350 Węgierska Górka

tel: 48 33 860 15 10
fax: 48 33 860 15 23
e-mail: recepcja@hotelzacisze.pl
hotelzacisze.pl
FB: facebook.com/zaciszehotel

 

 

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: