Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wyśpiewajmy Marzenia: IRA

14 czerwca w Cieszynie kolejny, szósty już koncert w ramach cyklu ''Wyśpiewajmy Marzenia''. Tym razem gościem, który zagra charytatywnie będzie Zespół IRA.

Koncert odbędzie się 14 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA.

Organizacja Koncertu Charytatywnego dla Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie to już kilkuletnia tradycja. Od 2012 r. na rzecz podopiecznych zagrały już: Golec Orkiestra, Feel, Zakopower, Enej i Kamil Bednarek.

Dochód z koncertów przeznaczony został na zakup specjalistycznego sprzętu do gabinetów terapii. Dzięki zgromadzonym funduszom udało się uruchomić salę do hydroterapii w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Istebnej Zaolziu, doposażono także salę do hydroterapii w Cieszynie. Zakupiono sprzęt do sal integracji sensorycznej w Cieszynie i Istebnej, utworzono salę do muzykoterapii, ponadto urządzono Salę Doświadczania Świata.

W programie koncertu przewidziany jest spektakl w wykonaniu uczniów ZPSWR, a gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA. Imprezę poprowadzą prezenterka TVS Patrycja Tomaszczyk-Kindla oraz Adam Cieślar. Od godz. 16:00 startują twórcze gry i zabawy integracyjne, zabawy z klaunem, zabawy sportowe, malowanie twarzy i bańki mydlane oraz wiele innych atrakcji, na które organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami. W trakcie koncertu odbędzie się wystawa prac artystycznych wykonanych przez podopiecznych Placówki połączona z licytacją.

Patronat honorowy nad koncertem objął Burmistrz Miasta Cieszyna, Ryszard Macura oraz Starosta Powiatu Cieszyńskiego, Janusz Król.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje OX.PLred./mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: