Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wysoka pozycja Kajetanowicza po pierwszy dniu rajdu

Finał pierwszego etapu Rajdu Liepaja zapowiadał się niezwykle ekscytująco. Zmieniające się warunki pogodowe dodatkowo utrudniał fakt, że dwa ostatnie odcinki ? najdłuższe w całym rajdzie, rozgrywane były po zmroku. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran już od pierwszych kilometrów utrzymywali się w czołówce klasyfikacji generalnej.
Reprezentanci LOTOS Rally Team dobrze poradzili sobie na odcinkach specjalnych, po raz pierwszy w karierze rywalizując na oponach z długim kolcem. Na koniec pierwszego dnia rajdu na Łotwie czterokrotni Mistrzowie Polski zajmują czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

 Odcinki są bardzo szybkie, śliskie, ale na drugiej pętli było już bardziej przyczepnie. Cieszymy się, że tu jesteśmy, ponieważ mamy okazję dużo się nauczyć. Mimo, że nie mamy takiego doświadczenia, jedziemy wciąż nowym dla nas samochodem, to na tak zróżnicowanej nawierzchni uzyskiwaliśmy bardzo dobre czasy. Podczas sobotniego etapu byliśmy w stanie wygrywać odcinki z bardzo doświadczonymi kierowcami, którzy już startowali w tym rajdzie. Dziękuję całemu zespołowi za dzisiejszą pracę, tym bardziej, że bardzo niskie temperatury nie ułatwiały zadania. Jesteśmy bardzo zmęczeni, a jutrzejszy start jest wcześnie rano. Jak widać to bardzo wymagający rajd, ale przyjechaliśmy tutaj właśnie po to, żeby zdobywać cenne doświadczenie. - podsumował Kajetan Kajetanowicz

(mat.pras.)

źródło: mat.pras.
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: