Wyrównane piłkarskie derby w Pogórzu

29 maja 2022 r. na boisku LKS Pogórze odbył się mecz XXVI kolejki Klasy Okręgowej Skoczów - Żywiec w piłce nożnej pomiędzy drużynami LKS Pogórze I KP Beskid Skoczów. Jak przystało na mecz derbowy emocji nie brakowało do końca. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0 - 0 i trudno było wskazać, która drużyna jest lepsza. Druga odsłona też była bardzo wyrównana, ale w końcówce do głosu doszli piłkarze Beskidu Skoczów, którzy po bramkach D.Szczęsnego w 83 minucie meczu i J. Krucka w 90 minucie, odnotowali kolejne zwycięstwo w tej rundzie rozgrywek. Fot. Piotr Górecki