Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyremontowany wóz OSP Pogwizdów

Strażacy z lokalnych jednostek OSP cały czas się szkolą i starają się o pozyskanie nowoczesnego sprzętu dzięki któremu mogą nieść pomoc jeszcze bardziej efektywnie. Strażacy z OSP Pogwizdów doczekali się gruntownego remontu zabudowy wozu bojowego.

W poniedziałek (20.07) strażacy z OSP Pogwizdów poinformowali, że do służby powrócił JELCZ GCBA, który przeszedł gruntowny remont zabudowy. Jest to drugi samochód strażaków – w grudniu 2018 roku do jednostki zawitał fabrycznie nowy samochód MAN.

 — Nowe rolety w skrytkach, oświetlenie Led, remont autopompy czy profesjonalne połączenie zbiorników na wodę to tylko kilka pozycji z długiej listy remontu. Remont zabudowy był nieunikniony, abyśmy mogli bezpieczniej oraz jeszcze skuteczniej nieść pomoc ludziom w potrzebie. Całość inwestycji została pokryta ze środków funduszu sołectwa Pogwizdów oraz środków własnych OSP Pogwizdów – wyjaśniają strażacy z OSP Pogwizdów, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do odnowienia pojazdu, zarówno finansowo, jak i w kwestii wykonania. Samochód jest teraz zdaniem strażaków zdecydowanie bardziej funkcjonalny.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-22 11:08:22
JanKrzysztofArdanowski: Fajnie! Szkoda, że rząd PiS nie rozumie potrzeb OSP i rozdaje wozy na prawo i lewo. Wizy, które rzecz jasna fundowane są z naszych podatków.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: