Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek w Zbytkowie

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś (30.12.2019) rano na Dk 81 w Zbytkowie. Ok. 6:35 zderzyły się tam dwa samochody osobowe, w wyniku czego, kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Kierowcy poruszający się Drogą Krajowa musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały ponad godzinę — na skrzyżowaniu DK81 z ul. Wspólną doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący fiatem 55-letni mieszkaniec Strumienia wyjeżdżając z ul. Wspólnej na drogę DK81 nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Wisły 19-letniemu kierowcy forda, mieszkańcowi Ustronia. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala zostali przewiezieni kierowcy pojazdów — relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP, jednocześnie dodając, że obaj kierowcy byli trzeźwi, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Oprócz policji, na miejscu pojawili się również strażacy (OSP Zbytków, OSP Strumień i dwa zastępy z JRG Skoczów) i pogotowie ratunkowe — W Zbytkowie doszło do groźnie wyglądającego zderzenia oraz dachowania dwóch samochodów osobowych. Około godziny 8:00 nasz zastęp zakończył działania i wrócił do bazy — relacjonowali w mediach społecznościowych ochotnicy ze Zbytkowa.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-30 21:26:28
zbytkowianin: Mieszkaniec Strumienia skrócił sobie drogę ul Wspólną zamiast jechać na światła gdzie byłoby bezpieczniej.Tak właśnie robi wielu Bąkowian .
2019-12-30 21:29:36
Pipi 8: Jak szybko jechał 19-latek? Chyba nie chcesz mi wmówić, że 70 km/h.
2019-12-31 11:05:33
wranek: Jak na autostradzie w Reichu. Pewnego dnia postanowiłem sobie, że pojadę sobie lajtowo 70 km/h. aż do Ustronia. Czułem się jak frajer, gdyż prawie wszyscy śmigali obok mnie z zawrotną prędkością. Ja się wcale nie dziwię, że nie mogą starsi kierowcy z bocznej wjechać bezpiecznie na DK81. Po prostu nie ustąpił pierwszeństwa, bo nie zdążył
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: