Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek w Pogórzu (foto)

Dzisiaj, 23 lipca 2013 roku po godzinie 9 rano w Pogórzu na drodze S1 na pasie z Bielska Białej do Cieszyna (przed Skoczowem ) doszło do wypadku. Zderzya się tam ciężarówka z naczepą z samochodem osobowym.

Na miejsce wypadku przybyła straż pożarna oraz pogotowie. Na czas akcji droga w kierunku na Cieszyn była zablokowana a w przeciwnym kierunku ruch odbywał się jednym pasem. W zdarzeniu jedna osoba została ranna i przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

Zablokowany jest jeden pas ruchu na jezdni w kierunku Cieszyna. Policja zaleca objazd starą drogą przez Jasienicę-Grodziec–Pogórze.

(aktualizacja 11.30)

Działania zakończone. Droga jest przejezdna. - Do zdarzenia doszło dzisiaj około 9.25 w Pogórzu na drodze ekspresowej relacji Cieszyn-Bielsko na wysokości stacji paliw Orlen. Z pierwszych ustaleń drogówki wynika, że kierowca ciężarówki uderzył w tył dacii. Ranna pasażerka osobówki została przetransportowana do szpitala.  W tej chwili pas w kierunku Cieszyna jest już odblokowany - opisuje  szczegóły zdarzenia  Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej Policji.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR,MF

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: