Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek w Harbutowicach. Policja szuka świadków.

Wczoraj (02.20.2019) w godzinach popołudniowych w Harbutowicach, na drodze wojewódzkiej 941 doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został pieszy. 69-letni mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 14.30, na pasie jezdni prowadzącej od Wisły w kierunku Skoczowa. - Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że mężczyzna chciał przejść z lewej strony jezdni na prawą na oznakowanym przejściu dla pieszych. Podczas przejścia uderzył prowadzonym przez siebie rowerem w bok peugeota , który jechał prawym pasem w kierunku Skoczowa. W wyniku zderzenia mężczyzna przewrócił się na jezdnię. Konieczna była pomoc pogotowia ratunkowego – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policja zwraca się do osób, które były świadkami zdarzenia bądź mogą udzielić informacji na temat jego przebiegu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub (33) 8514281

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: