Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek Polki w Boguminie

W niedzielę (27.02.11) wieczór w Boguminie na przejściu granicznym doszło do wypadku, w którym ucierpiała Polka. Do wypadku doszło parę minut przed 20.00 na moście nad Odrą.

44-letnia kobieta podróżowała samochodem osobowym w stronę przejścia granicznego z Polską w Starym Boguminie. Prawdopodobnie wpadła w poślizg i uderzyła w balustradę. Na pomoc Polce przybyła karetka czeskiej służby ratunkowej z Bogumina oraz druga załoga z lekarzem z Orłowej.

- Pacjentka została uwięziona w pojeździe. Żeby ją wydostać, potrzebni byli strażacy. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że jest nieprzytomna. Niezbędne stało się udrożnienie jej dróg oddechowych i podłączenie jej do sztucznej wentylacji płuc - informuje Lukáš Humpl, Rzecznik USZS MSK.

Polka odniosła poważne obrażenia głowy, klatki piersiowej i nóg. Rany wyglądały groźnie i wskazywały na zagrożenie życia, dlatego lekarz i ratownicy czym prędzej przewieźli kobietę do szpitala na ostry dyżur w Ostrawie-Porubie, gdzie tuż po 21.00 zajęli się nią tamtejsi lekarze.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: