Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek na wiślance: droga była zablokowana w kierunku Wisły

Na skrzyżowaniu ulicy Bielskiej i Katowickiej w Skoczowie doszło do wypadku drogowego. Zablokowana na kilka godzin była jezdnia w kierunku Wisły.

Trzy samochody zderzyły się na DK81 w Skoczowie. - Ciężarówka i dwa samochody osobowe zderzyły się w okolicy skrzyżowania ulic Bielskiej i Katowickiej w Skoczowie. Na tą chwilę wiem, że jedna osoba doznała obrażeń. Na miejscu pracują służby. Jezdnia w kierunku Wisły może być zablokowana jeszcze przez najbliższą godzinę - informuje Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

POSŁUCHAJ

 

Z uwagi, że na drodze rozsypał się materiał budowlany policjanci zabezpieczyli ślady, następnie służby porządkowe usunęły skutki tego zdarzenia. Droga jest już przejezdna.

Na skutek wypadku ucierpiała jedna osoba 40-letni mieszkaniec Bielska-Białej, kierujący mercedesem został odwieziony do szpitala, jednak nie odniósł poważynych obrazeń i po kilku godzinach został zwolniony do domu. W wypadku brał również udział 59-letni mieszkaniec Skoczowa kierujący samochodem osobowym marki skoda i 69 - letni kierowca forda transita. Oboje nie odnieśli obrażeń. Sprawę bada Wydział Drogowy Komendy Powiatowej Policji.

 


DK&JBPokaż Wypadek Skoczów na większej mapie

źródło: OX.pl/Radio 90
dodał: DK,NG,CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: