Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek na al. Łyska w Cieszynie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (23.11.2018) w godzinach wieczornych na al. Łyska w Cieszynie. Około godziny 18 zderzyło się tam kilka samochodów. Wszystko za sprawą najechania na tył pojazdu, który znajdował się na końcu kolejki oczekujących na możliwość przejazdu na skrzyżowaniu. Zadziałał efekt domina i samochody jeden po drugim uderzały o siebie. W tej sprawie wciąż trwają policyjne ustalenia, aktualnie jednak wiadomo, że sprawca zdarzenia był nietrzeźwy.

- 39-letni meżczyzna, poruszający się samochodem marki Volvo, jadąc aleją Łyska od ulicy Zamkowej w kierunku ulicy 3. Maja, najechał na pojazdy, które zatrzymały sie przed skrzyżowaniem. Tak więc Volvo uderzyło w Volkswagena Transportera, który z kolei w wyniku uderzenia najechał na tył stojącego przed nim Opla Opel uderzył w Citroena, który uderzył w kolejnego Opla, stojącego na początku. Kierowca Opla w którego uderzył VW Transporter  pasażer VW zostali przewiezieni do szpitala. Wciąż (godź. 22:00 - przyp.red.) trwają ustalenia w tej sprawie. Sprawca zdarzenia posiadał uprawnienia do kierowania samochodem, jednak był nietrzeźwy - poinformował asp. Krzysztof Pawlik, Rzecznik Prasowy KPP w Ciesyznie.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-23 23:48:44
rybarz1981: Ten to ma teraz black friday !
2018-11-24 09:09:09
zubermarek: A to wszystko przez zamknięcie ulic Zamkowej i Michejdy. Jechałem o tej porze i miasto było całkowicie zablokowane. Korki robiły się już od ul. Matejki. Kierowcy jadący w stronę Marklowic napotkawszy zakaz przy Gimnazjum (Michejdy) zmuszeni byli do skrętu w lewo w stronę rynku. Po przedarciu się przez Menniczą napotkali niespodziankę na ul. Głębokiej gdzie stał samochód SM z włączonymi kogutami i kierowali cały sznur samochodów na ul. Łyska. Tam znów potężny korek, bo należało przepuścić auta na moście Wolności. Potem znów w lewo w stronę centrum 3-go Maja i w ten sposób kierowcy kręcili się po mieście jak g...no w przerębli.
2018-11-24 10:26:13
marii84: Zubermarek ja myślałam że to wina pijanego kierowcy ...
2018-11-24 11:36:45
zubermarek: Zgadzam się, że to bezsporna wina moczymordy z Volvo. Opisałem tylko problem jaki wczoraj zaistniał w centrum Cieszyna.
2018-11-24 11:39:28
kierowca_bombowca: Pierwszy raz słysze, żeby za wypadek winne było zamknięcie ulic Zamkowej i Michejdy, a może to wina Tuska?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: