Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek. Młody kierowca pod wpływem narkotyków

Kierowcy przejeżdżający ul. Katowicką w Hażlachu musieli liczyć sie z utrudnieniami. Aż do późnego wieczora trwały tam czynności w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doprowadził młody kierowca, który był pod wpływem narkotyków.

Do późnego wieczora na ul. Katowickiej w Hażlachu pracowały służby, obsługiwające zdarzenie drogowe. - Wypadek, bo tak zostało zakwalifikowane to zdarzenie, miał miejsce ok. 16.20. Kierujący mazdą 25-latek nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył znajdującego się przed nim golfa, którym kierowała 60-letnia kobieta - informuje st. asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Kierujący mazdą został przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem negatywnym. - Policjanci z uwagi na podejrzane zachowanie młodego kierowcy przeprowadzili test na środki odurzające, który wykazał, że prowadził on będąc pod wpływem narkotyków. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz pobrali krew do badań na zawartość środków odurzających. Mundurowi zatrzymali również dowody rejestracyjne obu pojazdów, które z uwagi na uszkodzenia musiały być odholowane z miejsca wypadku - dodaje oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo przez kilka godzin.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: