Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wyniki w gminach: Cieszyn (aktualizacja)

W powiecie cieszyńskim największe poparcie uzyskał Andrzej Duda. Czas zatem przyjrzeć się wynikom głosowań z poszczególnych gmin - komu zaufali mieszkańcy Cieszyna?

Wprawdzie Państwowa Komisja Wyborcza jeszcze nie podała oficjalnie wyników z Cieszyna, jednak powinna zrobić to już niedługo - dane z obwodów zamieściła na swoim facebooku Gabriela Staszkiewicz, burmistrzyni nadolziańskiego grodu:

Aktualizacja

PKW podała oficjalne dane z Cieszyna. Wyniki można znaleźć tutaj (LINK), a informacje o frekwencji tu (LINK).

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-29 11:53:10
Gigi13: każdy ma swoje zdanie ale ja swojego nie zmienię - PoPis jedno bagno !!!
2020-06-29 12:42:12
Andrzej Dupa: Trzask- prask i budyń na kompost, ino kapke smrodu zostaje
2020-06-29 15:03:04
Efob: Trzask prask i po Trzaskowskim,tak sie ciesze,bo smrod to tylko od nich.Nie ma mocnych nad Panem DUDA.wszyscy ktorzy glosowali za koalicja to smierdzace smrody.
2020-06-29 16:28:50
kemot: Efob - dobrze że na karcie do głosowania trzeba postawić krzyżyk, bo gdybyś miał wpisać imię i nazwisko to by ci się nie udało.
2020-06-30 08:04:06
lusia78: To trzeba mieć w głowie fest bajzel żeby na Trzaskowskiego głosować " piniedzy nie ma i nie będzie" wiek emerytalny do góry,sprzedać pół Polski ,to się wam podoba ciemnogród z tego Cieszyna
2020-06-30 18:51:39
A.K: A gosposia z koła gospodyń wiejskich dla niezorientowanych P.Staszkieeicz dalej politykuje.
2020-07-01 13:49:27
gocha72: Jeśli mówią, że Andrzej Duda to długopis bo podpisuje wszystkie ustawy,ja pytam której nie powinien podpisać?- jeśli mówią, że +500, +300, 13,14,bon turystyczny itd to rozdawnictwo jest. Pytam!!!!!!???Dlaczego do nie dawna zazdrościliśmy ANGLIKOM czy NIEMCOM wysokich dodatków dla dzieci? A teraz macie tu, w swoim kraju, nie musicie wyjeżdżać. Już zapomniałeś drogi rodaku jak pracowałeś za 4 zł za godzinę już zapomniałeś szanowny emerycie - rencisto jak wychodziłeś z apteki nie wykupując leku. Już zapomniałeś mieszkańcu Śląska,drogi górniku jak rząd Tuska do ciebie strzelał, kiedy protestowałeś a ty szanowny nauczycielu zerknij na odcinki z przed lat przez 4 lata nie dostałeś ani grosza podwyżki. A ty drogi rolniku pamiętasz jak po powodzi zamiast pomocy od rządu PO usłyszałeś od Tuska ze wybrałeś sobie kiepskiego wójta i zostawili was samych ze stratami, a ty lekarzu porównaj sobie zarobki, Już nie pamiętacie jak sprzedawali wszystko jak się da?Nawet kolejkę Kasprowy, żeby ratować budżet, zapomnieliście jak zrabowali nasze pieniądze z OFE a Tusk cynicznie się śmiał ,teraz Trzaskowski deklaruje ze nie podpisze ustawy podnoszącej wiek emerytalny DEKLARUJE ŻE ZOSTAWI 500+ 13 Emeryturę obiecuje wszystko co się da by tylko ludzi ZMANIPULOWAĆ, CO CHCECIE TO WAM OBIECA BY TYLKO WYGRAĆ, A PO WYBORACH!!!!!!!!!!!! Zrobi i tak po swojemu wszystko. NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ. Ludzie jeśli jesteście patriotami i dla was jest ważny kraj Polska to będziecie głosować na odpowiedniego człowieka który zapewni w Polsce bezpieczeństwo, który stanie na straży naszego kraju ,który walczy o interesy Polski a nie Niemiec jak Trzaskowski, ważniejsze są dla niego interesy Niemiec niż POLSKI. Jeśli Trzaskowski by wygrał to możecie być pewni że zaleje nas uchodźcami, emigrantów będziemy mieć 1000 tysiące i wtedy będzie horror ,że dzieci kobiety będą bać wyjść na ulicę bo będą zamieszki, gwałty i przestępstwa. Czy takiej Polski chcemy czy takiej spokojnej jak teraz ?Mamy spokój ,wybierzmy sami 12 lipca żeby czasem kiedyś nikt nie żałował swojego głosu ja głosuje na ANDRZEJA DUDĘ .To jest prezydent odpowiedzialny dla wszystkich ludzi biednych ,bogatych a Trzaskowski dla biznesmenów i swoich pupili. Pozdrowionka dla tych wszystkich tych którzy myślą jak ja."
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: