„Wyniki nie do końca satysfakcjonujące”

W Zakopanem dobiegnie końca obecna edycja Pucharu Kontynentalnego, ponieważ zmagania w Czajkowskim, które zaplanowano na przyszły weekend (18-19.03), zostały odwołane. Aleksander Zniszczoł (na zdj.) dwukrotnie uplasował się na 13. miejscu podczas sobotnich zmagań.

W sobotę odbyły się dwa konkursy w ramach Pucharu Kontynentalnego na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. W obu przypadkach, spośród zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, najwyżej sklasyfikowany był Aleksander Zniszczoł, który dwukrotnie uplasował się na 13. pozycji.

- Równy zawodnik (...). Miejsca nie do końca satysfakcjonujące. Jutro też jest dzień i walka w ostatnim konkursie zimowym COC. Do samego końca! – przyznał Zniszczoł za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W Zakopanem nie brakuje Kacpra Juroszka. Istebnianin również dwukrotnie zakończył rywalizację w drugiej „10” i nadal pozostaje najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w klasyfikacji generalnej PK - na 15. miejsce. Zawodnik WSS będzie miał okazję poprawić dorobek punktowy jeszcze jutro, kiedy odbędzie się ostatni konkurs w obecnej edycji cyklu.