Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyniki i tabele piłka nożna

Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: Klasa okręgowa, klasa A i klasa B

 

 

 


Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2010/2011
Kolejka:VII 18-19.09.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Wisła Ustronianka 7 16 14:5 4-0-0 (11:3) 1-1-1 (3:2)
2 TS Koszarawa Żywiec 7 15 19:5 3-0-1 (16:4) 2-0-1 (3:1)
3 LKS Tempo Puńców 7 15 17:5 3-0-1 (11:2) 2-0-1 (6:3)
4 LKS Drzewiarz Jasienica 7 14 13:8 0-1-1 (3:4) 4-1-0 (10:4)
5 RKS Cukrownik Chybie 7 14 9:6 3-1-0 (8:4) 1-1-1 (1:2)
6 TS Czarni-Góral Żywiec 7 13 18:8 2-1-0 (13:3) 2-0-2 (5:5)
7 KS Spójnia Landek 7 13 16:11 2-1-1 (8:6) 2-0-1 (8:5)
8 LKS Pasjonat Dankowice 7 13 13:8 1-1-2 (3:6) 3-0-0 (12:2)
9 LKS Błyskawica Drogomyśl 7 10 15:15 2-0-1 (6:5) 1-1-2 (9:10)
10 LKS Radziechowy 7 9 10:10 1-1-1 (5:4) 1-2-1 (5:6)
11 LKS Wisła Strumień 7 7 7:8 0-1-3 (1:6) 1-2-0 (6:2)
12 LKS Skrzyczne Lipowa 7 6 6:16 1-0-3 (4:10) 1-0-2 (2:6)
13 LKS Bestwina 7 5 4:8 1-1-1 (2:2) 0-1-3 (2:6)
14 KS Halny Kalna 7 5 10:18 1-1-2 (5:6) 0-1-2 (5:12)
15 GKS Morcinek Kaczyce 7 2 6:25 0-1-2 (2:7) 0-1-3 (4:18)
16 LKS Sokół Zabrzeg 7 1 4:27 0-1-2 (3:10) 0-0-4 (1:17)



Ostatnia kolejka (VII) - 18-19.09.2010
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:2
KS Spójnia Landek - KS Wisła Ustronianka - 2:0
LKS Tempo Puńców - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Radziechowy - 0:0
LKS Wisła Strumień - LKS Pasjonat Dankowice - 0:1
LKS Bestwina - RKS Cukrownik Chybie - 0:0
KS Halny Kalna - LKS Skrzyczne Lipowa - 0:1
TS Koszarawa Żywiec - LKS Sokół Zabrzeg - 8:0

Następna kolejka (VIII) - 22 i 25-26.09.2010, godz. 16:00
22.09.2010 - środa
TS Koszarawa Żywiec - KS Wisła Ustronianka
25.09.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - GKS Morcinek Kaczyce
LKS Tempo Puńców - LKS Wisła Strumień
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Bestwina
TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Radziechowy
26.09.2010 - niedziela
LKS Sokół Zabrzeg - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Skrzyczne Lipowa - KS Spójnia Landek (godz. 15:00)
LKS Pasjonat Dankowice - KS Halny Kalna


Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:VII 18-19.09.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid 09 Skoczów 7 18 17:6 4-0-0 (9:2) 2-0-1 (8:4)
2 LKS Pogórze 7 16 13:8 3-0-0 (7:2) 2-1-1 (6:6)
3 LKS 99 Pruchna 7 15 12:8 4-0-0 (9:5) 1-0-2 (3:3)
4 TS Mieszko-Piast Cieszyn 7 12 9:5 2-1-1 (6:3) 1-2-0 (3:2)
5 KS Kuźnia Ustroń 7 10 7:7 2-0-1 (3:2) 1-1-2 (3:5)
6 LKS Orzeł Zabłocie 7 10 13:14 2-0-1 (7:7) 1-1-2 (6:7)
7 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 7 9 12:10 2-0-2 (9:7) 0-3-0 (3:3)
8 KS Nierodzim 7 9 6:5 1-2-0 (3:2) 1-1-2 (3:3)
9 KKS Spójnia Zebrzydowice 7 8 11:12 2-1-0 (5:3) 0-1-3 (6:9)
10 LKS Spójnia Górki Wielkie 7 7 10:12 1-3-0 (7:4) 0-1-2 (3:8)
11 LKS Strażak Dębowiec 7 7 8:11 0-1-2 (2:5) 2-0-2 (6:6)
12 LKS Victoria Hażlach 7 6 7:14 1-0-2 (3:5) 1-0-3 (4:9)
13 LKS Zryw Bąków 7 5 4:8 1-2-1 (3:3) 0-0-3 (1:5)
14 LKS Beskid Brenna 7 3 5:14 0-2-2 (3:8) 0-1-2 (2:6)



Ostatnia kolejka (VII) - 18-19.09.2010
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 4:0
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze - 2:2
KS Kuźnia Ustroń - KS Nierodzim - 1:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KP Beskid Skoczów - 3:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach - 1:3
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 2:1

Następna kolejka (VIII) - 25-26.09.2010, godz. 16:00
25.09.2010 - sobota
KP Beskid Skoczów - LKS 99 Pruchna
26.09.2010 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec (godz. 11:00)
LKS Pogórze - KS Kuźnia Ustroń (godz. 11:00)
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - TS Mieszko-Piast Cieszyn (godz. 11:30)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:VII 15 i 19.09.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Lutnia Zamarski 7 19 33:6 4-0-0 (21:4) 2-1-0 (12:2)
2 ZKS Polifarb Cieszyn 7 18 20:8 4-0-0 (13:4) 2-0-1 (7:4)
3 LKS Wyzwolenie Simoradz 7 16 23:8 2-1-0 (10:5) 3-0-1 (13:3)
4 LKS Wiślica 7 16 15:9 2-0-1 (8:6) 3-1-0 (7:3)
5 LKS Strażak Pielgrzymowice 7 15 23:11 3-0-1 (15:5) 2-0-1 (8:6)
6 LKS Ochaby 96 7 15 25:14 3-0-1 (14:6) 2-0-1 (11:8)
7 KP Trójwieś Istebna 7 12 23:20 3-0-1 (18:9) 1-0-2 (5:11)
8 LKS Olza Pogwizdów 7 9 17:20 2-0-2 (7:8) 1-0-2 (10:12)
9 LKS Iskra Iskrzyczyn 7 6 16:18 2-0-1 (10:4) 0-0-4 (6:14)
10 LKS Kończyce Małe 7 6 14:16 1-0-2 (3:5) 1-0-3 (11:11)
11 LKS Goleszów 7 6 20:24 2-0-1 (14:7) 0-0-4 (6:17)
12 LKS Rudnik 7 4 8:28 1-1-1 (7:7) 0-0-4 (1:21)
13 MKS Promyk Golasowice 7 3 8:41 1-0-3 (6:18) 0-0-3 (2:23)
14 LKS Błękitni Pierściec 7 0 9:31 0-0-3 (3:17) 0-0-4 (6:14)



Ostatnia kolejka (VII) - 15 i 19.09.2010
LKS Ochaby 96 - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:0
LKS Rudnik - LKS Wiślica - 1:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Olza Pogwizdów - 1:6
LKS Lutnia Zamarski - KP Trójwieś Istebna - 9:1
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec - 2:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów - 4:3

Następna kolejka (VIII) - 25-26.09.2010, godz. 16:00
25.09.2010 - sobota
LKS Goleszów - LKS Rudnik
26.09.2010 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz (godz. 11:00)
ZKS Polifarb Cieszyn - MKS Promyk Golasowice (godz. 11:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiślica
KP Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe
LKS Olza Pogwizdów - LKS Lutnia Zamarski
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96

 

Opracowano na podstawie sport.olza.pl

źródło: SRiWR OLZA
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: