Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyniki i tabele piłka nożna

Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: Klasa okręgowa, klasa A i klasa B

 

 

 

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2010/2011
Kolejka:VI 11-12.09.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Wisła Ustronianka 6 16 14:3 4-0-0 (11:3) 1-1-0 (3:0)
2 LKS Tempo Puńców 6 15 16:3 3-0-0 (10:0) 2-0-1 (6:3)
3 RKS Cukrownik Chybie 6 13 9:6 3-1-0 (8:4) 1-0-1 (1:2)
4 TS Koszarawa Żywiec 5 12 11:3 2-0-0 (8:2) 2-0-1 (3:1)
5 TS Czarni-Góral Żywiec 6 10 16:7 2-1-0 (13:3) 1-0-2 (3:4)
6 LKS Pasjonat Dankowice 6 10 12:8 1-1-2 (3:6) 2-0-0 (11:2)
7 KS Spójnia Landek 6 10 14:11 1-1-1 (6:6) 2-0-1 (8:5)
8 LKS Błyskawica Drogomyśl 6 10 15:13 2-0-0 (6:3) 1-1-2 (9:10)
9 LKS Radziechowy 6 8 10:10 1-1-1 (5:4) 1-1-1 (5:6)
10 LKS Drzewiarz Jasienica 5 8 9:8 0-1-1 (3:4) 2-1-0 (6:4)
11 LKS Wisła Strumień 6 6 7:7 0-1-2 (1:5) 1-2-0 (6:2)
12 KS Halny Kalna 6 5 10:17 1-1-1 (5:5) 0-1-2 (5:12)
13 LKS Bestwina 6 4 4:8 1-0-1 (2:2) 0-1-3 (2:6)
14 LKS Skrzyczne Lipowa 6 3 5:16 1-0-3 (4:10) 0-0-2 (1:6)
15 LKS Sokół Zabrzeg 6 1 4:19 0-1-2 (3:10) 0-0-3 (1:9)
16 GKS Morcinek Kaczyce 6 1 6:25 0-0-2 (2:7) 0-1-3 (4:18)



Ostatnia kolejka (VI) - 11-12 i 15.09.2010
RKS Cukrownik Chybie - LKS Błyskawica Drogomyśl - 4:2
KS Wisła Ustronianka - KS Halny Kalna - 4:0
TS Czarni-Góral Żywiec - GKS Morcinek Kaczyce - 8:0
LKS Sokół Zabrzeg - KS Spójnia Landek - 1:2
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Tempo Puńców - 0:3
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Wisła Strumień - 0:4
LKS Radziechowy - LKS Bestwina - 0:0
TS Koszarawa Żywiec - LKS Drzewiarz Jasienica (15.09, godz. 17:00)

Następna kolejka (VII) - 18-19.09.2010, godz. 16:00
18.09.2010 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Tempo Puńców - TS Czarni-Góral Żywiec
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Radziechowy
LKS Wisła Strumień - LKS Pasjonat Dankowice
KS Halny Kalna - LKS Skrzyczne Lipowa
TS Koszarawa Żywiec - LKS Sokół Zabrzeg
19.09.2010 - niedziela
KS Spójnia Landek - KS Wisła Ustronianka
LKS Bestwina - RKS Cukrownik Chybie (godz. 11:00)


Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:VI 11-12.09.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid 09 Skoczów 6 18 16:3 4-0-0 (9:2) 2-0-0 (7:1)
2 LKS Pogórze 6 15 11:6 3-0-0 (7:2) 2-0-1 (4:4)
3 LKS 99 Pruchna 6 12 10:7 3-0-0 (7:4) 1-0-2 (3:3)
4 LKS Orzeł Zabłocie 5 10 12:7 2-0-0 (6:4) 1-1-1 (6:3)
5 TS Mieszko-Piast Cieszyn 6 9 6:4 1-1-1 (3:2) 1-2-0 (3:2)
5 KS Nierodzim 6 9 6:4 1-2-0 (3:2) 1-1-1 (3:2)
7 KKS Spójnia Zebrzydowice 6 7 9:10 2-0-0 (3:1) 0-1-3 (6:9)
8 KS Kuźnia Ustroń 6 7 6:7 1-0-1 (2:2) 1-1-2 (3:5)
9 LKS Spójnia Górki Wielkie 6 6 10:12 1-3-0 (7:4) 0-0-2 (3:8)
10 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 6 6 8:10 1-0-2 (5:7) 0-3-0 (3:3)
11 LKS Strażak Dębowiec 5 4 4:7 0-1-1 (1:2) 1-0-2 (3:5)
12 LKS Zryw Bąków 6 4 4:8 1-1-1 (3:3) 0-0-3 (1:5)
13 LKS Beskid Brenna 6 3 4:12 0-2-2 (3:8) 0-1-1 (1:4)
14 LKS Victoria Hażlach 6 3 4:13 1-0-2 (3:5) 0-0-3 (1:8)



Ostatnia kolejka (VI) - 11-12.09.2010
KP Beskid Skoczów - LKS Zryw Bąków - 1:0
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:0
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna - 2:0
LKS Beskid Brenna - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 1:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:1
LKS Victoria Hażlach - KS Kuźnia Ustroń - 0:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec (15.09, godz. 17:00)

Następna kolejka (VII) - 18-19.09.2010, godz. 16:00
18.09.2010 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze
19.09.2010 - niedziela
KS Kuźnia Ustroń - KS Nierodzim (godz. 15:00)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KP Beskid Skoczów
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:VI 11-12.09.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 ZKS Polifarb Cieszyn 6 18 20:6 4-0-0 (13:4) 2-0-0 (7:2)
2 LKS Lutnia Zamarski 6 16 24:5 3-0-0 (12:3) 2-1-0 (12:2)
3 LKS Wiślica 6 15 14:8 2-0-1 (8:6) 3-0-0 (6:2)
4 LKS Wyzwolenie Simoradz 6 13 19:5 1-1-0 (6:2) 3-0-1 (13:3)
5 KP Trójwieś Istebna 6 12 22:11 3-0-1 (18:9) 1-0-1 (4:2)
6 LKS Strażak Pielgrzymowice 6 12 19:9 2-0-1 (11:3) 2-0-1 (8:6)
7 LKS Ochaby 96 6 12 23:14 2-0-1 (12:6) 2-0-1 (11:8)
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 6 6 14:14 2-0-1 (10:4) 0-0-3 (4:10)
9 LKS Goleszów 6 6 17:20 2-0-1 (14:7) 0-0-3 (3:13)
10 LKS Olza Pogwizdów 6 6 11:19 2-0-2 (7:8) 0-0-2 (4:11)
11 LKS Kończyce Małe 6 3 12:15 0-0-2 (1:4) 1-0-3 (11:11)
12 LKS Rudnik 6 3 7:27 1-0-1 (6:6) 0-0-4 (1:21)
13 MKS Promyk Golasowice 6 3 7:35 1-0-2 (5:12) 0-0-3 (2:23)
14 LKS Błękitni Pierściec 6 0 8:29 0-0-3 (3:17) 0-0-3 (5:12)



Ostatnia kolejka (VI) - 11-12.09.2010
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 4:2
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Lutnia Zamarski - 0:6
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 7:1
LKS Wiślica - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0
KP Trójwieś Istebna - MKS Promyk Golasowice - 10:1

Następna kolejka (VII) - 15 i 19.09.2010, godz. 16:00
15.09.2010 - środa
LKS Ochaby 96 - ZKS Polifarb Cieszyn (godz. 16:30)
19.09.2010 - niedziela
LKS Rudnik - LKS Wiślica
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn
MKS Promyk Golasowice - LKS Olza Pogwizdów
LKS Lutnia Zamarski - KP Trójwieś Istebna
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów

Opracowano na podstawie sport.olza.pl

źródło: sport.olza.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: