Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyniki i tabele piłka nożna



Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: Klasa okręgowa, klasa A i klasa B

 

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2009/2010
Kolejka:XXXI 05-06.06.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 65 57:25 12-2-2 (39:16) 8-3-2 (18:9)
2 LKS Błyskawica Drogomyśl 29 54 63:25 11-1-2 (38:6) 5-5-5 (25:19)
3 TS Czarni-Góral Żywiec 29 54 52:30 7-3-4 (30:16) 10-0-5 (22:14)
4 LKS Radziechowy 30 48 52:44 8-3-3 (33:14) 6-3-7 (19:30)
5 LKS Drzewiarz Jasienica 28 47 53:30 11-1-3 (32:13) 3-4-6 (21:17)
6 TS Koszarawa Żywiec 28 43 39:35 9-3-3 (21:15) 3-4-6 (18:20)
7 LKS Sokół Zabrzeg 28 42 53:47 8-2-4 (30:20) 4-4-6 (23:27)
8 GKS Morcinek Kaczyce 28 42 44:40 6-2-5 (17:13) 6-4-5 (27:27)
9 KS Wisła Ustronianka 28 41 35:27 7-1-4 (20:13) 4-7-5 (15:14)
10 LKS Tempo Puńców 27 40 63:56 10-2-1 (47:20) 2-2-10 (16:36)
11 LKS Pasjonat Dankowice 29 36 46:56 4-3-6 (24:28) 6-3-7 (22:28)
14 KS Spójnia Landek 28 33 41:43 5-6-4 (22:19) 3-3-7 (19:24)
12 LKS Bestwina 28 33 35:50 6-5-3 (22:17) 3-1-10 (13:33)
13 RKS Cukrownik Chybie 29 31 33:43 6-5-4 (19:11) 1-5-8 (14:32)
15 KS Kuźnia Ustroń 29 28 36:55 4-7-4 (19:18) 2-3-9 (17:37)
16 LKS Świt Cięcina 29 25 27:62 5-3-8 (20:29) 2-1-10 (7:33)
17 LKS Halny Przyborów 28 13 21:82 2-1-10 (12:38) 1-2-12 (9:44)



Ostatnia kolejka (XXXI) - 05-06.06.2010
RKS Cukrownik Chybie - LKS Tempo Puńców - 6:0
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Radziechowy - 8:0
LKS Spójnia Landek - LKS Halny Przyborów - 2:0
KS Kuźnia Ustroń - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:2
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Pasjonat Dankowice - 4:0
LKS Świt Cięcina - GKS Morcinek Kaczyce - 2:3
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Wisła Ustronianka - 3:0
LKS Bestwina - LKS Sokół Zabrzeg - 5:2
TS Koszarawa Żywiec - pauzował

Przełożony mecz XXIV kolejki - 09.06.2010
KS Wisła Ustronianka - LKS Tempo Puńców - 3:0

Przełożony mecz XXVII kolejki - 09.06.2010
LKS Spójnia Landek - LKS Świt Cięcina - 6:0

Przełożone mecze XXVIII kolejki - 09.06.2010
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Koszarawa Żywiec - 1:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Sokół Zabrzeg - 3:0 w.o.
LKS Halny Przyborów - LKS Bestwina - 0:2


Następna kolejka (XXXII) - 12-13.06.2010, godz. 17:00
12.06.2010 - sobota
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Drzewiarz Jasienica
KS Wisła Ustronianka - TS Koszarawa Żywiec
TS Czarni-Góral Żywiec - RKS Cukrownik Chybie
LKS Sokół Zabrzeg - KS Kuźnia Ustroń
LKS Radziechowy - LKS Świt Cięcina
13.06.2010 - niedziela
LKS Tempo Puńców - LKS Spójnia Landek
LKS Halny Przyborów - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała (godz. 16:00)
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina
LKS Błyskawica Drogomyśl - pauzuje


Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2009/2010
Kolejka:XXIII 05-06.06.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wisła Strumień 22 48 53:20 7-3-2 (26:10) 8-0-2 (27:10)
2 LKS Orzeł Zabłocie 23 39 52:33 7-3-2 (34:16) 4-3-4 (18:17)
3 LKS 99 Pruchna 23 39 46:37 6-2-3 (32:23) 5-4-3 (14:14)
4 TS Mieszko-Piast Cieszyn 22 37 43:28 5-3-2 (22:11) 5-4-3 (21:17)
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 36 54:42 7-3-1 (34:16) 3-3-5 (20:26)
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 21 33 51:45 5-3-2 (21:14) 4-3-4 (30:31)
7 LKS Pogórze 23 32 45:29 6-4-2 (32:17) 1-7-3 (13:12)
8 LKS Strażak Dębowiec 22 28 38:46 5-3-4 (21:21) 2-4-4 (17:25)
9 KKS Spójnia Zebrzydowice 22 26 46:50 5-1-5 (28:28) 3-1-7 (18:22)
10 KS Nierodzim 23 25 32:46 3-4-5 (17:20) 3-3-5 (15:26)
11 LKS Victoria Hażlach 21 24 31:58 4-2-3 (15:22) 3-1-8 (16:36)
12 LKS Kończyce Małe 22 22 23:40 4-3-4 (15:15) 2-1-8 (8:25)
13 LKS Rudnik 23 21 35:55 3-1-8 (15:25) 3-2-6 (20:30)
14 LKS Beskid Brenna 23 19 24:44 4-4-3 (10:13) 0-3-9 (14:31)



Ostatnia kolejka (XXIII) - 05-06.06.2010
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 1:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - 5:0
LKS Beskid Brenna - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 0:0
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 2:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Kończyce Małe - 2:2
LKS Rudnik - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Pogórze - 0:0 (w Pogórzu)

Przełożony mecz XX kolejki - 09.06.2010, godz. 17:30
LKS Kończyce Małe - LKS Wisła Strumień  - 0:3

Przełożony mecz XXI kolejki - 09.06.2010, godz. 17:30
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Dębowiec - 1:1

Przełożony mecz XXII kolejki - 09.06.2010, godz. 17:30
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KKS Spójnia Zebrzydowice -  0:3

Przełożony mecz XIX kolejki - 10.06.2010, godz. 17:30
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie-  1:0

Następna kolejka (XXIV) - 12-13.06.2010, godz. 17:00 (przełożona z 19.05)
12.06.2010 - sobota
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wisła Strumień
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Pogórze
13.06.2010 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:30)
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec
LKS 99 Pruchna - LKS Kończyce Małe


Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2009/2010
Kolejka:XXIII 06.06.2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid 09 Skoczów 23 62 116:25 12-0-0 (71:11) 8-2-1 (45:14)
2 LKS Zryw Bąków 23 61 71:23 10-0-1 (36:10) 10-1-1 (35:13)
3 KP Trójwieś Istebna 23 48 99:44 9-0-2 (58:17) 7-0-5 (41:27)
4 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 45 61:27 10-1-1 (36:12) 4-2-4 (25:15)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 22 39 60:53 5-0-5 (26:24) 8-0-4 (34:29)
6 LKS Zamek Grodziec Śląski 22 37 60:50 6-3-2 (35:25) 5-1-5 (25:25)
7 LKS Lutnia Zamarski 22 37 54:35 8-1-2 (41:11) 4-0-7 (13:24)
9 LKS Goleszów 22 29 40:39 4-1-7 (18:24) 5-1-4 (22:15)
8 LKS Ochaby 96 23 28 38:82 6-1-4 (23:27) 3-0-9 (15:55)
10 LKS Błękitni Pierściec 22 25 48:60 5-1-4 (24:19) 3-0-9 (24:41)
11 ZKS Polifarb Cieszyn 23 18 31:56 2-1-9 (12:28) 3-2-6 (19:28)
12 LKS Wiślica 23 18 53:89 2-0-10 (27:49) 4-0-7 (26:40)
13 LKS Iskra Iskrzyczyn 23 18 39:81 4-0-8 (26:37) 2-0-9 (13:44)
- LKS Wiki Kisielów 23 0 9:115 0-0-11 (4:48) 0-0-12 (5:67)



Uwaga!!! - Zespół LKS Wiki Kisielów wycofał się z rozgrywek

Ostatnia kolejka (XXIII) - 06.06.2010
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 - 8:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3
LKS Lutnia Zamarski - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów - 2:3
LKS Wiślica - LKS Goleszów - 2:3
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Zryw Bąków - 0:3
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o.

Przełożone mecze XIX kolejki - 09.06.2010
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:5
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - odwołany

Przełożony mecz XXII kolejki - 09.06.2010
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Lutnia Zamarski - 1:1

Następna kolejka (XXIV) - 13.06.2010, godz. 17:00 (przełożona z 19.05)
KP Trójwieś Istebna - ZKS Polifarb Cieszyn (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wiślica (godz. 11:00)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów
LKS Lutnia Zamarski - LKS Zamek Grodziec Śląski
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Wiki Kisielów - KP Beskid 09 Skoczów (0:3 w.o.)

Opracowano na podstawie sport.olza.pl



źródło: SRiWR Olza
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: