Kajto wygrywa 67. Rajd Polski!

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem (Subaru Impreza) wygrali 67. Rajd Polski, trzecią rundę mistrzostw Europy i mistrzostw Polski.

Dla załogi Subaru Poland Rally Team to drugie z rzędu zwycięstwo w Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Jarosław Baran ma już na swoim koncie triumf w Rajdzie Polski (2002 rok w parze z Januszem Kuligiem), ale dla Kajetana Kajetanowicza to pierwsza w karierze wygrana w tej prestiżowej imprezie. Dzięki temu sukcesowi kierowca z Ustronia awansował na pozycję lidera w klasyfikacji Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dodatkowo dzięki zgłoszeniu do Rajdowych Mistrzostw Europy zdobył on w Mikołajkach 37 punktów i od razu wbił się na trzecie miejsce w klasyfikacji czempionatu starego kontynentu. – Zwyciężyć w tak prestiżowej oraz trudnej imprezie i przy takiej konkurencji to wielki sukces. Zwłaszcza, że przed rozpoczęciem zawodów nie byłem faworytem. Walka na trasie była niesamowita  - powiedział na mecie Kajetanowicz zasiadający za kierownicą Subaru Impreza.

Fragment przejazdu Kajetanowicza:

Liderzy rajdu

OS 1: Rossetti, Bouffier, Sołowow, OS 2: Rossetti, OS 3-7: Bouffier, OS 8-16: Kajetanowicz

Zwycięzcy odcinków specjalnych:
OS 1 Mikołajki 1 – Rossetti, Bouffier, Sołowow (ex aequo)