Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wylicytuj przejazd z Jarosławem Szeją!

Bracia Szejowie z kolejną licytacją dla fanów motosportu. Tym razem, jej zwycięzca zasiądzie na prawym fotelu podczas Śląskiej Barbórki. Licytacja potrwa do piątkowego wieczoru (godz. 20:30), a dochód z niej zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Fascynujący Świat Dziecka.

Cieszę się, że znów wspólnie z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka możemy zaprosić was do charytatywnej licytacji – przyznaje Jarosław Szeja. Ustronianie udadzą się w niedzielę (tj. 12.12) do Bierunia, gdzie odbędzie się Śląska Barbórka organizowana przez Automobilklub Ziemi Tyskiej. Z tej okazji, załoga Hyundai Poland Racing zamierza sprawić miłą niespodziankę dla zwycięzcy charytatywnej licytacji.

- Przejazd naszym Hyundaiem i20 R5 tym razem odbędzie się na torze w Tychach i jedno mogę wam obiecać – emocji nie zabraknie. Wspólnie możemy pomagać, wspólnie możemy zrobić coś naprawdę fajnego. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na reaktywację świetlicy środowiskowej dla dzieci – to naprawdę bardzo ważne – dodaje Szeja.

  

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: