Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyjątkowy koncert

- Rodzice, dziadkowie, wszyscy przyjaciele dobrej muzyki i przyjaciele Polskiego Gimnazjum w Czeskim Cieszynie, studenci. Mamy przed sobą prawdziwą ucztę muzyczną - witał 19 grudnia zgromadzonych w Kościele na Niwach w Czeskim Cieszynie na Koncercie Świątecznym Polskiego Gimnazjum w Czeskim Cieszynie dyrektor placówki Andrzej Bizoń.

- Wierzę, że ten czas każdy z nas odbierze jako nagrodę. Nawet ci, którzy mają wrażenie, że praca i obowiązki siedzą w ławce za nimi stukając ich w ramiona myślę, że będą zadowoleni z tego wieczoru – dodał ciesząc się z tego, ile młodzi artyści zdołali się nauczyć i co zaprezentowali publiczności. A tą podczas dopołudniowego koncertu stanowili pozostali uczniowie szkoły, podczas popołudniowego zaś rodzice, inni członkowie rodzin i wszyscy, którzy chcieli posłuchać świątecznej muzyki.

- W jednej z dzisiejszych piosenek zabrzmiały bardzo mądre i dosadne słowa. Pozwólcie je przypomnieć. „Niejeden z nas czasem robi jakiś błąd. Czasem zdarza się dwa razy pod rząd. Ufa tym, co nie warci ufania, kocha tych, co nie warci kochania. Niejeden z nas w marzenia ucieka wierząc, że spełnienie gdzieś czeka. Jeśli jednak zrobisz ten właściwy krok, zanim minie rok, to wszystko będzie tak, jak trzeba” – cytował przed występami młodzieży pastor wyrażając nadzieję, że koncert wprowadzi wszystkich w ten magiczny nastrój i pozwoli choć na chwilę zwolnić tempo życia i pokaże światełko nadziei przyszłości.

(indi)źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: