Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wygrało serce

Iwona Szarek, wójt Brennej perfekcyjnie przewiduje wyniki zmagań na boisku. Jeśli chodzi o wynik meczu Polska-Rosja nie miała sobie równych. Remis podpowiadało też serce Aleksandry Trybuś, posłanki RP.

 

Przewidywanie wyników meczów piłkarskich należy zlecać kobietom, tak przynajmniej wynika z przepytywania naszej loży eksperckiej. 1:1 – taki wynik meczu przewidziała wójt Brennej Iwona Szarek i to sprawdziło się w stu procentach. Wójt nie wiedziała, czy mecz zobaczy, ale piłkarskie zmagania miał oglądać syn. Być może celne przewidywanie rozbudzi również w jej sercu miłość do tego sportu?

Serce Aleksandry Trybuś posłanki RP, piłce nożnej już jest oddane. Podpowiadało, że Rosjanie i Polacy zremisują. I tak właśnie się stało, po mimo głosu rozumu, który wieścił porażkę. 

Jedno po meczu Polska-Rosja można stwierdzić na pewno kobiety w naszej ankiecie pokonały panów. Pięć niecelnych strzałów i dwie celne wizje spotkania Polski i Rosji na boisku. Kolejny mecz już w sobotę o godz. 20.45 na wrocławskim stadionie. Sędziować będzie arbiter ze Skoczowa czytaj TU więcej na ten temat, a polska drużyna zmierzy się z sąsiadami z zza Olzy.

Dorota Kochman

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: