Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wybuch butli z gazem w Strumieniu

Mieszkaniec Strumienia został ranny w wybuchu butli z gazem, do którego doszło w poniedziałek o 20.39 na ul Dolnej w Strumieniu. Do zdarzenia doszło w jednym z domów jednorodzinnych w Strumieniu.

Rzecznik cieszyńskiej straży pożarnej mł. bryg. Michał Pokrzywa poinformował, że obecnie na miejscu działa osiem jednostek straży pożarnej. Na miejsce zdarzenie przybył helikopter LPR.

Poszkodowany to mężczyna, który mieszkał sam w budynku ma m.in. poparzona rękę.
Rzecznik cieszyńskiej straży pożarnej poinformował, że po wybuchu płonęły dwa pokoje. Budynek jest częściowo uszkodzony.

Ostatecznie mężczyznę przewieziono do szpitala karetką, rany których doznał, na szczęście nie były rozległe. Poszkodowany mieszkał sam w budynku. - Po powrocie z leczenia szpitalnego, zapewnimy panu lokal zastępczy - zapewniła obecna na miejscu zdarzenia Anna Grygierek, burmistrz Strumienia.

(ach)KOD

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-10 05:30:37
Vito: Firmy napełniające butle z gazem nie wymieniają uszczelek, które przy każdym napełnieniu butli powinny być założone nowe. Sprzedaje się takie buble niczego nieświadomym ludziom. Sam spotkałem się z takim przypadkiem gdzie po założeniu butli gaz uciekał. Pani w punkcie sprzedającym butle powiedziała tylko ze gościu od gazu dal im paczkę uszczelek żeby rozdawali ludziom do butli, bo oni nie mają czasu. Starsi ludzie mogą niezauwazyc że butla "syczy" A później mamy takie tragedie. Może policja zainteresuje się tym tematem. Bo tu chodzi o ludzkie życie.
2022-05-10 11:28:50
iga: To co wiem to butle wymienia się samemu
2022-05-10 14:10:57
Vito: Ale sama jej nie napełniasz.
2022-05-10 20:18:52
miriam11: Niestety Vito , albo montujesz na własną odpowiedzialność albo wzywosz" fachowca". Sprzedawcy nic nie zrobisz. Zresztom poczytej każdom instrukcje i tam pisze że podłączenie butli ( i nie tylko) powinna wykonać osoba uprawniona.
2022-05-10 20:21:17
miriam11: I musi tak być napisane bo inaczyj by sie z pozwów o odszkodowania nie opyndzili. Szkoda chłopa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: