Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wybory do Sejmu 2015: Barbara Matros

Do wyborów niedaleko. Czy już znacie wszystkich kandydatów do Sejmu? Kandydatom z powiatu cieszyńskiego wysłaliśmy identyczne pięć pytań i poprosiliśmy ich o odpowiedź. Dziś na nasze pytania odpowiada Barbara Matros z Brennej, ''trzynastka'' na liście nr 2: Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej RP.

Do wszystkich kandydatów, których udało nam się namierzyć, drogą mailową lub na Facebooku wysłaliśmy takie same pytania. Odpowiedzi kandydatów prezentujemy w porządku alfabetycznym.

 

1. Dlaczego zdecydował się Pan/Pani na kandydowanie w wyborach do Sejmu RP?

Zdecydowałam się na kandydowanie ponieważ jako mieszkanka małej miejscowości na Ziemi Cieszyńskiej znam potrzeby i oczekiwania jej mieszkańców. Chciałabym także przenieść wzorce, które pomimo niewielkiego doświadczenia zawodowego mogłam nabyć zarówno w domu jak i w pracy.
 

2. Jakimi najważniejszymi osiągnięciami w życiu społecznym/politycznym może się Pan/Pani poszczycić?

Pomimo faktu, iż w życiu politycznym nie posiadam wielkiego doświadczenia od kliku lat mam możliwość pracy na rzecz środowiska, głownie w zakresie odnawialnych źródeł energii, kierując biogazownią i eksperymentalną produkcja ryb ciepłolubnych w Zakładzie Doświadczalnym IZ PIB w Grodźcu Śląskim. Uważam, że edukacja ekologiczna jest bardzo istotnym zagadnieniem w dzisiejszych czasach.
 

3. Jaki Pana/Pani zdaniem jest najważniejszy problem/zagadnienie związane z regionem, które jako poseł/posłanka będzie Pani/Pan starał/-a się rozwiązać?

Jak już wcześniej wspomniałam chciałabym się skupić na poszerzaniu wiedzy mieszkańców naszego regionu w zakresie ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii. Wielu z Nich nie zdaje sobie sprawy z możliwości jakie dają nam OZE jak również z potencjału naszego regionu w tym zakresie. Chciałabym by poprzez moje działania nasz region stał się konkurencyjny dla innych.
 

4. Jakie będzie Pana/Pani zdaniem największe wyzwanie dla nowego rządu?

Spełnienie obietnic wyborczych to chyba najważniejsze wyzwanie. Moim zdaniem nie należy składać obietnic bez pokrycia. Ważne by nowy rząd składał się z Posłów , którzy kandydowali dla dobra ogółu.

5. Dlaczego wyborcy maja na Pana/Panią głosować - proszę podać 3 najważniejsze powody.
Jestem pracowita, z zaangażowaniem dążę do wytyczonego mi celu i znam potrzeby mieszkańców naszego regionu.

 

Barbara Matros - Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - miejsce nr 13.

 

Wszystkie wiadomości związane z wyborami do Sejmu i Senatu 2015 znajdziesz tutaj:


 

NG

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-18 10:48:26
obserwator ludowy: Kandydatka Matros jest osobą tajemniczą, nie podała nam żadnych faktów ze swego żywota. Jedno możemy wywnioskować z wypowiedzi kandydatki Matros - jej 13 na liście może okazać się szczęśliwa dla promocji gazów naturalnych oraz ryb tropikalnych. Wypływając na szerokie wody polityki sejmowej kandydatka chce propagować dobroczynny wpływ owych gazów na rozwój regionu oraz dobro ogółu. Kandydatce Matros dedykujemy piosenkę: <br />Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach <br />Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach <br />Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach <br />Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach <br /><br />Widziałem na ulicy gaz <br />Gaz gaz, gaz na ulicach <br />Widziałem na ulicy gaz <br />Gaz gaz, gaz na ulicach <br />Na ulicach Babilonu gaz <br />Gaz gaz, gaz na ulicach <br />Na ulicach Babilonu gaz <br />Gaz gaz, gaz na ulicach
2015-10-18 11:20:22
dyżurny: Jakaś kpina
2015-10-18 19:37:18
koszor: Wy tam wszyscy w tym Grodźcu macie POmieszane.\&quot;Spełnienie obietnic wyborczych to chyba najważniejsze wyzwanie\&quot; - pani kochana, to chyba jakiś żart. PO 8 lat fundowała nam same afery, podniosła podatki i wiek emerytalny. Jeśli jakimś cudem znajdzie się pani w Warszawie, to proszę tam poszukać mojej skradzionej przez PO emerytury.
2015-10-18 20:04:37
alternatywy 5: Oni wciąż mają wizje, jak naprawiać tanie PaństwO - niesamowite....uparte jak te osły.
2015-10-19 08:57:12
MichalFly: Ta pani nie pochodzi z Brennej. Tylko być może mieszka. Lokalnie to raczej nikt jej tu nie zna.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: