Wróciła z trofeum

Miłe wieści napłynęły do nas z Bytomia, gdzie odbył się tenisowy Turniej Mikołajkowy. Hanna Procner, reprezentująca barwy klubowe KT Kubala Ustroń, zajęła 2. miejsce.

Hanna Procner rozpoczęła rywalizację w Bytomiu z wysokiego C, ponieważ w grupie A straciła tylko jednego gema, pokonując Klaudię Gosławską (4:0, 4:1) oraz Lenę Bajor (4:0, 4:1). Zawodniczka KT Kubala Ustroń awansowała do strefy medalowej i w fazie finałowej wygrała bez większych problemów z Magdaleną Huk, z którą nie straciła nawet gema (4:0, 4:0).

Tenisistka z Cieszyna stoczyła trzysetową batalię z Lilianą Banny. Pierwsza partia padła łupem zawodniczki Górnika Bytom – 4:1 – ale Procner doprowadziła do super tie-breaka, triumfując w drugim secie, 4:3. Decydująca partia ponownie padła łupem Banny, która zwyciężyła 10:7, dzięki czemu zapewniła sobie końcowy triumf w Turnieju Mikołajkowym, a Procner zakończyła rywalizację na 2. miejscu.