Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wpadło 25 przestępców

25 przestępców wpadło w ręce cieszyńskiej policji w miniony weekend. Wpadł poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna.

W czasie minionego weekendu policjanci cieszyńskiego garnizonu zatrzymali 25 sprawców przestępstw, w tym 4 nietrzeźwych kierowców. Zatrzymano też poszukiwanego mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 147 interwencji. W związku z nadużyciem alkoholu kilka osób doprowadzono do izby wytrzeźwień. Nie odnotowano wypadków drogowych. Na terenie powiatu doszło do 8 kolizji.

Od piątku do niedzieli policjanci przeprowadzili ponad 147 interwencji. Interwencje dotyczyły głównie awantur domowych oraz zakłócania spokoju i porządku w miejscach publicznych. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego, w którym zostałyby ranne osoby. Odnotowano jedynie 8 kolizji drogowych. Sporo pracy mieli policjanci wydziałów prewencji i kryminalnego w całym powiecie. Zatrzymano łącznie 25 sprawców przestępstw. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy rozbojów, bójek, kradzieży oraz kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz nietrzeźwi kierowcy. W piątek zatrzymano 6 sprawców – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Dwóch sprawców napaści wpadło w Cieszynie. Kolejnych czterech złodziei zatrzymali skoczowscy stróże prawa.

Tego samego dnia w Chybiu strumieńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. – 28-latek trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności. W sobotę tylko w samym Cieszynie zatrzymano 8 sprawców przestępstw, w tym 4 za narkotyki, 3 za kradzieże i 1 nietrzeźwy kierowca samochodu, który dodatkowo miał orzeczony przez sąd zakaz kierowania pojazdami – dodaje asp. Rafał Domagała. Tego dnia jeszcze jeden nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Mnichu. W niedzielę do policyjnego aresztu trafiło kolejnych 8 przestępców. 5 zatrzymano w Cieszynie podejrzewanych m.in za kradzieże, rozbój i pobicie. Mundurowi z Ustronia zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia. Dwaj nietrzeźwi kierowcy pojazdów zostali zatrzymani w Skoczowie i Kiczycach. Większość zatrzymanych usłyszała już zarzuty i wkrótce ich sprawa trafi do sądu.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: