Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wpadli złodzieje rowerów

Policjanci złapali dwóch złodziei rowerów. Jeden z amatorów cudzej własności oprócz tego, że był poszukiwany posiadał przy sobie jeszcze narkotyki.

W miniony weekend policjanci ze Strumienia zostali poinformowani o kilku kradzieżach rowerów. - W niedzielę wieczorem złodziej ukradł rower i usiłował nim uciekać, ale przytomny mieszkaniec gminy pojechał za nim. Niestety złodziej zdołał uciec, ale już na piechotę, bo rower porzucił – relacjonuje mł. asp. Krzysztof Pawlik

Mundurowi po otrzymaniu informacji rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Godzinę później 19-latek bez stałego miejsca zamieszkania był już w policyjnej celi. - Na następny dzień w Skoczowie został zatrzymany drugi ze złodziei, 31-letni mężczyzna. Na widok policjantów usiłował uciekać, ale szybko został złapany. Powodów do ucieczki miał wiele, bo nie tylko kradzież drogich rowerów. Mężczyzna posiadał przy sobie kilka gramów narkotyków oraz był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego – informuje rzecznik.

Jak się okazało przestępcy odpowiadają za kradzież co najmniej czterech rowerów o łącznej wartości prawie 5000 zł. Rowery zostały już odzyskane i przekazane właścicielom a sprawcom grozi do 5 lat więzienia.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-06-20 16:17:51
bronek91: Gratuluję udanej akcji. "Na następny dzień w Skoczowie został zatrzymany drugi ze złodziei, 31-letni mężczyzna. Na widok policjantów usiłował uciekać, ale szybko został złapany."- cytat Tak się zastanawiam, czy to czasem nie charakterystyczna woń doprowadziła funkcjonariuszy ze Skoczowa do delikwenta? Po co te wszystkie rozwiązania techniki, jak wystarczy mieć dobrego nosa? Panie rzeczniku- skoro twierdzisz, iż "był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego"- cytat to czymu go tam nie było??? Na co czekaliście, przeca za tyn czas zaś mógł cosik gwizdnyć..... "sprawcom grozi do 5 lat więzienia."- cytat, teraz ino Panu Bogu trzeja podziękować, iż sprawcy nie są żołnierzami wojsk USA lub Izraela na terenie Polski. Wówczas, gdyby byli w czynnej służbie wojsk wymienionych państw, ile by im groziło????
2018-06-21 09:09:45
indi: Dobrze że odzyskali. Szkoda że moja córka nie miała tyle szczęścia jak ukradziono jej rower z zamykanej klatki schodowej kamienicy (i to przypięty zapięciem rowerowym)
2018-06-21 18:57:18
bronek91: Szkoda, że rodzina Igora Stachowiaka nie miała tyle szczęścia, aby cieszyć się obecnością swego krewnego wśród żywych.... A historie ilu takich Igorów nie ujrzały światła dziennego??? To dobrze, iż funkcjonariusze mają udane akcje, odzyskują skradzione rzeczy itd. ale czy zawsze patrzą na ręce swoich kolegów??? Czy czasem nie są ubabrane niewinną krwią???
2018-07-09 03:08:31
kejsej123: No naprawde skoczowska i strumienska policja ma sie czym chwalic ;) nie no smieszne jak by zatrzymanie niejakiego krystiana s. Bylo powodem do dumy i interesujacym tematem akurat na artykul ktory pokazuje co narkotyki robia z glowa i jak niszcza zycie a cierpia na tym najbardziej rodzina a w szczegolnosci dzzieci
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: