Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wpadł z dopalaczami i narkotykami

Policjanci z Cieszyna podczas przeszukania jednego z mieszkań ujawnili i zabezpieczyli ponad 160 gramów tak zwanych "dopalaczy”, środków psychoaktywnych oraz innych narkotyków.

Mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków został zatrzymany. - Policjanci z cieszyńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku pracy operacyjnej ustalili dane 22-letniego mieszkańca Cieszyna, który pomimo tego, że jest objęty dozorem elektronicznym za popełnione wcześniej przestępstwa, może popełniać kolejne, a mianowicie posiadać znaczne ilości środków psychoaktywnych – poinformował asp Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. - W minionym tygodniu mundurowi podjęli interwencję wobec podejrzanego o przestępstwo mężczyzny. 22-latek podczas kontroli był pobudzony i zdenerwowany. Zapytany o to, czy posiada przy sobie substancje zabronione ostatecznie przyznał, że ma przy sobie ukryte dopalacze. W związku z tym, mężczyzna został zatrzymany, a nielegalne substancje zabezpieczone. – relacjonuje rzecznik.

Badanie zabezpieczonych środków potwierdziło, że są to substancje, których posiadanie jest zabronione. Poza tym policjanci zabezpieczyli przedmioty służące do porcjowania dopalaczy oraz ponad 12 tysięcy złotych w gotówce, które zostało zabezpieczone na poczet przyszłej kary.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia. Sprawa jest w toku. - W prowadzonym postępowaniu nie są wykluczone kolejne zatrzymania – podsumowuje Pawlik.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: