WOŚP zagrała w szpitalach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała także w szpitalach, m.in. w Centrum Reumatologii Sp. z o.o. w Ustroniu oraz Szpitalu Śląskim Cieszynie.

Pacjenci i goście mogli wrzucać datki do puszki znajdującej się w recepcji szpitala w  Centrum Reumatologii w Ustroniu. Chętni mogli również skorzystać z odwiedzin wolontariuszki 11-letniej Marysi Witkowskiej, która przybyła do Centrum. – W tym roku Centrum Reumatologii otwiera szeroko drzwi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego też postanowiliśmy, że wolontariusz odwiedzi chętnych do wzięcia udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy pacjentów, zwłaszcza tych, którzy są unieruchomieni po operacjach. Jak widziałem, spotkało się to z bardzo pozytywnym odbiorem – mówi Cezary Tomiczek, prezes Centrum Reumatologii Sp. z o.o. Specjalna puszka znajdująca się w recepcji szpitala również wypełniła się datkami na rzecz WOŚP.

W niedzielę 14 stycznia również  Szpital Śląski w Cieszynie dołączył do ogólnopolskiego 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszki Marcelina Hanzel i Paulina Białek kwestowały w cieszyńskiej lecznicy. W ciągu kilku godzin zebrały 2319,18 zł.  - Serdecznie dziękujemy za wszelkie datki, które świadczą o niezwykłej empatii i zrozumieniu. Przypominamy, że cieszyński szpital już po raz szósty wziął udział w "orkiestrowej kweście" – podkreślają władze szpitala.

Jeszcze trwa liczenie pieniędzy w Powiecie Cieszyńskim, około południa powinna być znana ostateczna kwota zebrana przez "nasze" sztaby. Kiedy tylko będą znane wszystkie kwoty  zapraszamy na nasze łamy. 

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją