Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wolontariusze do Ratusza

Kolejne spotkanie wolontariuszy przed nami. Tym razem jednak szkolenie będzie miało miejsce w Sali Sesyjnej cieszyńskiego Ratusza. Spotkanie zobowiązuje nie tylko miejscem, ale również calem zaprezentowania przygotowywanych zespołów oraz dalszej integracji.

 

Zaproszenie przyjął również Vice Burmistrz Cieszyna Jan Matuszek. Zarząd wolontariatu przygotował niecodzienne warsztaty oraz jak zawsze planuje zaskoczyć formą spotkania. Film, spot radiowy, prezentacje to niektóre z przewidywanych punktów programu. Po ostatnim spotkaniu na Uniwersytecie Śląskim jesteśmy pełni optymizmu. Tym bardziej, że dotychczasowe spotkania w grupach zadaniowych pozwalają myśleć, że będzie nas jeszcze więcej. Są wakacje więc pamiętamy o luźnej atmosferze. Oprócz kreatywnej pracy będzie też miejsce na dobrą zabawę. – Mówi Andrzej Sitek, z zarządu wolontariatu, odpowiedzialny za przebieg spotkania. Osoby, które są zainteresowane uczestnictwem, a nie miały możliwości zapisania się wcześniej do jednej z licznych grup proszone są o kontakt pod numerem 509 346 761 lub adres wolontariuszcieszyn@gmail.com

Przypominamy również, że na stronie internetowej w zakładce Wolontariat możecie dowiedzieć się więcej o liderach poszczególnych zespołów.

źródło: Michał Paluch
dodał: AG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: