Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wójtowie promują akcję #zostańwdomu

Odkąd wybuchła epidemia wirusa SARS-Cov-2, polskie media społecznościowe podbija hasztag #zostańwdomu. Do niewychodzenia ze swoich mieszkańzachęca Grzegorz Sikorski, wójt gminy Hażlach i Radosław Ostałkiewicz, wójt Jaworza.

- Mam nadzieję, że ta nadzwyczajna sytuacja, której z uwagą wszyscy się przyglądamy, wkrótce minie. Wiele jednak zależy od nas i od naszej ostrożności - pisze na Facebooku Grzegorz Sikorski. W ramach spędzania wolnego czasu, wójt proponuje wspólne układanie puzzli, czytanie książek, grę na instrumentach, czy granie w planszówki. Aby zachęcić mieszkańców gminy do tego typu aktywności, proponuje im... konkurs, w którym można wygrać grę "Kicamy z Kicakiem":

Trudną - jak sam przyznaje - decyzję o zamknięciu dla interesantów Urzędu Gminy Jaworze podjął wójt Radosław Ostałkiewicz. - Zamknięcie Urzędu Gminy Jaworze dla klientów i interesantów jest zgodne z obowiązującym hasłem: #zostańWdomu - dla twojego, mojego i naszego bezpieczeństwa - pisze na portalu społecznościowym.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-16 17:26:28
tom lem: ... najbardziej mi się podoba, "- Zamknięcie Urzędu Gminy Jaworze dla klientów i interesantów jest zgodne z obowiązującym hasłem: " - chciałbym przypomnieć, że ma być zgodne z prawem (ustawami) nie hasłem, gdy wybrani radni do podejmowania uchwał jeszcze nie są objęci kwarantanną.
2020-03-17 08:58:03
wyśmienity cwaniaczek: cwaniaczki jedne , akcja powinna się nazywać !!!#zostańWdomuBEZwypłaty
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: