Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wójt zaprasza do sprzątania

Do posprzątania gminy zachęca wójt Chybia. 9 kwietnia we wszystkich miejscowościach gminy odbędzie się wiosenna akcja sprzątania.

Wiosenne porządki najlepiej zacząć od własnej okolicy. Dlatego też w gminie Chybie szykują się do posprzątania swojej okolicy. -  Wiosna to wyjątkowa pora roku, kiedy przyroda budzi się do życia, zatem sprzątamy po zimie i przygotowujemy swoje ogrody na nadejście cieplejszych dni. Zachęcam Państwa, by zadbać także o nasze wspólne dobro, o piękno i porządek w naszych sołectwach – zapraszam do udziału w kolejnej już edycji akcji sprzątania Gminy Chybie, którą współorganizuję wraz z radnymi Rady Gminy Chybie – informuje Janusz Żydek, wójt Chybia.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba potwierdzić swój udział u sołtysów danej miejscowości. Zapewnione są worki i rękawiczki.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-03-31 16:37:11
donekT: Jak najbardziej tego rodzaju inicjatywy są godne pochwały. Należy kształtować wśród społeczeństwa właściwą świadomość sozologiczną. Z drugiej strony, władze samorządowe winny pamiętać, iż nie mają monopolu na organizację tego typu przedsięwzięć i dbać o przyrodę można również z własnej, prywatnej inicjatywy, o czym nie wspomina się zwykle w lokalnych mediach. Samorządowym, czy prywatnym wolontariuszom należy się równy szacunek.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: