Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wójt nie przekaże środków, jeżeli…

Jak oświadczył Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna na stronie internetowej Urzędu Gminy Jasienica, od dwóch miesięcy cyklicznie interweniuje w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej w sprawie przebudowy ul. Strumieńskiej.

Jak pisze, na drodze, po której już odbywa się ruch, w ostatnich dniach doszło do kolejnych zdarzeń, które pod znakiem zapytania stawiają rzetelność realizowanego projektu, a tym samym udział finansowy Gminy Jasienica w tym przedsięwzięciu.

Włodarz już wcześnie interweniował podczas wizji lokalnych, gdy okazało się, że duże samochody ciężarowe z przyczepami nie są w stanie pokonać skrzyżowań, ani też skręcić na rondzie przy zjeździe z Rudzicy do Międzyrzecza. Na jego wniosek została wtedy poszerzona jezdnia przy azylach dla pieszych oraz poszerzone rondo, tak, aby droga nie została zablokowana przez przejeżdżające samochody. - Chce podkreślić, że jako Gmina Jasienica zadeklarowaliśmy wsparcie finansowe do przebudowy drogi, ważnej dla ruchu pomiędzy miejscowościami gminy Jasienica, jak również pojazdów przejeżdżających w tranzycie. Zabezpieczyliśmy w budżecie Gminy Jasienica na ten cel ponad 3,3 mln zł jako dofinansowanie do przebudowy drogi powiatowej. Oświadczam jednak, że w przypadku, gdy droga nie zostanie wykonana zgodnie z oczekiwaniami Gminy Jasienica, to nie przekażemy naszych środków wcześniej zadeklarowanych – deklaruje Wójt gminy.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-12 13:28:45
Śmiechu : Elegancko... Wójt z jajami.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: