Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wójt na bali zachęca do wzięcia udziału w konkursie

Dziś (05.08.2019) Wójt Gminy Hażlach Grzegorz Sikorski ogłosił kolejną edycję konkursu, którego celem jest promocja gminy oraz aktywizacja mieszkańców (i nie tylko). Tym razem zadaniem konkursowym jest wykonanie kreatywnego zdjęcia, a główna nagroda to tygodniowy zapas pizzy z lokalnej pizzerii.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się początkiem lipca br. Wtedy zadaniem konkursowym było rozwiązanie zagadki, czyli wskazanie, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Żeby utrudnić zadanie, komentarz z informacjami należało dodać o określonej porze, a zwycięzcami zostali ci, którzy najszybciej po upływie wskazanego terminu, podali prawidłowe odpowiedzi.

Tym razem zadanie konkursowe jest nieco inne, ale również zachęca uczestników do poznawanie gminy — Pokażcie, jak wy spędzacie wakacje. Wspólnie z Łukaszem Kocurem czekamy na Wasze niesamowite, szalone bądź śmieszne zdjęcia wakacyjne wykonane na terenie Gminy Hażlach. Wykonane zdjęcia proszę zaopatrzyć w krótki opis: np. co robicie i dlaczego to miejsce. Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia – oczywiście pamiętamy o swoim bezpieczeństwie! – wyjaśnia w mediach społecznościowych Grzegorz Sikorski.

Dla zwycięzcy konkursu czeka tygodniowy zapas pizzy. Jak podkreśla Wójt Hażlacha, konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych, nie tylko do mieszkańców gminy. Zdjęcia można przesyłać na adres: wakacje2019@interia.eu. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 26 sierpnia.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-05 21:55:52
krzysztof.mm: wszystko pięknie, ale jeśli już to wójt na b a l u [i byłoby kreatywnie], ostatecznie na B a l i - inicjały JŚ jednak wszystko tłumaczą..
2019-08-05 22:18:04
donekT: Wójt na bali, za to Ty krzysztof-Q ostatecznie pozostałeś pod gruszą.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: