Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wodne atrakcje na wakacje

To już jutro w szkole zadzwoni ostatni dzwonek. A potem dwa miesiące laby. Uczniowie już planują swoje wakacyjne wojaże, a Miejskie Centrum Kultury w Skoczowie zaprasza na Rynek... nad wodę.
To nie jest pomyłka. W Skoczowie wakacje zostaną powitane na Rynku, nad wodą.  Skoczowska starówka na powitanie wakacji zmieni się w akwen. Wakacje jednoznacznie kojarzą się z wodą dlatego też Miejskie Centrum Kultury postanowiło powitać ten wakacyjny czas akcją „Oblicza wodnych stworów”. – Na przygotowanych płótnach mali i duzi będą mogli malować. Nie ma żadnych ograniczeń prócz tego, że wspólne dzieło, które powstawać będzie na Rynku musi przedstawiać podwodny świat – mówi Julia Raszka z Miejskiego Centrum Kultury. 
 
Jednak to nie wszystko. Przygotowano też coś dla miłośników wędkarstwa. Na początek wakacji będzie można sobie wyłowić całkiem niezłe gadżety. 
 
„Oblicza wodnych stworów” to akcja w ramach projektu Utopcowy Zawrót Głowy realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury. Początek powitania wakacji w wodnej aranżacji na skoczowskim rynku 29 czerwca(piątek) o godz. 10.00. 
 
Dorota Kochman
źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: