Włamali się do samochodu i ukradli jego instrukcję obsługi

Niektórzy złodzieje mają ''fantazję''. Wczoraj pisaliśmy o bandycie który napadł w Skoczowie na mężczyznę i ukradł mu papierosy i 5 zł (grozi mu do 12 lat więzienia). Dziś (18.07.2013) cieszyńska policja informuje, że dwaj mieszkańcy Bażanowic włamali się do samochodu i ukradli instrukcję obsługi?.

Dwaj 22-letni mieszkańcy Bażanowic włamali się do samochodu zaparkowanego na ulicy Dojazdowej w Cieszynie. Ich łupem padła instrukcja obsługi samochodu. Rabusie zostali zatrzymani przez policję i trafili do aresztu.

- Na parkingu przy ulicy Dojazdowej w Cieszynie dwaj nieznani sprawcy wybili szybę w renault twingo. O zdarzeniu został poinformowany dyżurny cieszyńskiej komendy, który natychmiast skierował patrol we wskazane miejsce. Złodzieje zauważyli nadjeżdżający radiowóz i zaczęli uciekać w kierunku ulicy Zamkowej. Po krótkim pościgu dwaj młodzi mężczyźni byli już w rękach stróży prawa. Od razu przyznali się policjantom, że są sprawcami tego włamania. Wskazali także miejsce, w którym podczas ucieczki porzucili skradziony przedmiot. Podczas oględzin okazało się, że ich łupem padł... futerał z instrukcją obsługi samochodu – opisuje zdarzenie rzecznik prasowy cieszyńskiej Policji asp. Rafał Domagała

Skradzione mienie wróciło do właściciela a przestępcy odpowiedzą teraz przed sądem za kradzież z włamaniem.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją