Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Włamał się do sklepu

10 lat za kratkami może spędzić włamywacz, który skradł części samochodowe o wartości 1000 zł z jednego ze skoczowskich sklepów.


Do zatrzymania włamywacza doprowadzili ochroniarze. Pracownicy ochrony schwytali i przekazali policjantom 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu w Skoczowie. Mieszkaniec miasta skradł części samochodowe o łącznej wartości ponad 1000 zł. Grozi mu kara do 10 lat pobytu za kratkami.


Do zdarzenia doszło wczoraj o 2.00 w nocy w Skoczowie. Na ulicy Cieszyńskiej w jednym ze sklepów włączył się alarm. Pracownicy ochrony, którzy przyjechali na miejsce schwytali złodzieja, który włamał się do budynku. Mężczyzna został przekazany w ręce policjantów ze Skoczowa. Zatrzymany, to 32-letni mieszkaniec miasta – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. 


Stróże prawa ustalili, że mężczyzna ukradł rożnego rodzaju części samochodowe o łącznej wartości ponad 1000 zł. Skoczowianin usłyszał już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu nawet 10 lat więzienia.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: