Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła:Przygotowania pełną parą

Będzie muzycznie, wesoło, smacznie i wzruszająco - przygotowania do  weekendowej imprezy dla Adama Małysza w Wiśle trwają pełną parą.

Takiej imprezy Wisła jeszcze nie widziała! Prócz gwiazd muzycznych polskiej sceny, Feel i Ich Troje, swoją obecnością zaszczyci Wiślan również Prezydent RP Bronisław Komorowski, przedstawiciele ogólnopolskich mediów i oczywiście Ten, dla którego ona jest skierowana - Adam Małysz: - Na Wieczornej Gali Wspomnień będzie obecny prezydent Bronisław Komorowski oraz znani dziennikarze sportowi m.in. Tomasz Zimoch, Janusz Pindera z Rzeczypospolitej, Krzysztof Klepczyński z Radia Katowice i wielu innych - mówi Tomasz Furtak z firmy Ak-Pol odpowiedzialnej za organizację imprezy.

W Wiśle wrą już prace nad przygotowaniami: - Jeśli chodzi o przygotowania, idą pełną parą.. Ustalamy właśnie kwestie związane z garderobą i wyposażeniem garderób artystów, przy tak znanych zespołach jest to kwestia istotna. Trwa również montowanie sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. W przypadku tak dużej imprezy zawsze jest sporo spraw organizacyjnych. Prace postępują jednak zgodnie z planem, modlimy się tylko o dobra pogodę, bo wiadomo, że jest to istotny element - mówi Portalowi OX  Ewa Zarychta z wiślańskiego Referatu Promocji, Turystyki i Sportu: - Wspomaga nas wielu ludzi, w imprezie będzie brało udział także wielu wolontariuszy, będzie akcja cieszyńskiego Automobilklubu, gra terenowa, słodka niespodzianka dla wszystkich uczestników.
 

Wiślański weekend z Małyszem rozpocznie się w sobotę o 12.00: - Wszyscy ci, którzy nie zagospodarowali jeszcze swojego czasu na nadchodząca sobotę i niedzielę serdecznie zapraszamy do Wisły. Mamy nadzieję, że impreza przyciągnie kibiców sportu i nie tylko. Atrakcji przygotowaliśmy wiele. Przede wszystkim jednak warto tu być dla Adama Małysza, postaci, która magnetyzuje nie tylko fanów sportu i skoków narciarskich -zachęca E. Zarychta.

Bilety na Wieczorną Galę Wspomnień jeszcze można zakupić w Wiślańskim Centrum Kultury. Zobacz pełny program imprezy.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

Pisaliśmy: Feel i Ich Troje zagrają dla Małysza
 

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: