Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiślanie na wszystkich frontach

Skoczkowie narciarscy otrzymali powołania na nadchodzący weekend. Zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego wystąpią w Klingenthal, Vikersund oraz w Kanderstegu.

Wczoraj informowaliśmy o powołanych na najbliższe konkursy Pucharu Świata, gdzie są aż trzej zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Polski Związek Narciarski podał składy na nadchodzące zmagania Pucharu Kontynentalnego oraz FIS Cup, a w nich także nie brakuje skoczków z naszego regionu.

Do Vikersund, gdzie zaplanowano zmagania w ramach PK, uda się sześciu reprezentantów Polski, a wśród nich jest Tomasz Pilch (na zdj.). Warto zaznaczyć, że oba konkursy będą transmitowane przez TVP Sport – początek piątkowego (tj. 10.12) konkursu o godz. 17:00. Dzień później skoczkowie przystąpią do rywalizacji o godz. 11:00. - Ciężki początek sezonu, ale już w ten weekend wystartujemy na Pucharze Kontynentalnym. Trzymajcie kciuki, będzie dobrze - przyznał Pilch za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Którzy zawodnicy WSS znaleźli się w kadrze na zmagania w ramach FIS Cup? Do Szwajcarii, a konkretnie do Kanderstegu, udadzą się Kacper Juroszek oraz bracia Jojko – Arkadiusz i Szymon. Skład uzupełniają Adam Niżnik, Szymon Zapotoczny i Marcin Wróbel.

 

ap

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-08 00:57:00
Gigi13: Kiedyś zasady były proste kto dalej ten wygrywa i raz dopisało szczęście a raz nie... Jak w zyciu... Dzis nie da się tych skoków normalnie oglądać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: