Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła Ustronianka triumfatorem Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów

Drużyna KS Wisła Ustronianka wywalczyła Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów.  W rozegranym dzisiaj (03.05.2011) w Strumieniu meczu finałowym podopieczni Ireneusza Kościelniaka pokonali miejscową Wisłę Strumień 3:0 (0:0).

Bramki: Tomasz Wuwer (74) , Mariusz Pilch (80), Michał Pietraczyk (86)

Skład Wisły Strumień: Bartosz Grabowski - Mirosław Ustaszewski, Wacław Janduda (65. Jan Lang), Andrzej Jarczyk, Michał Szczerbiak, Mateusz Janota, Marcin Lewandowski, Dawid Flejszman (46. Mateusz Rogulski), Patryk Holewik (46. Krystian Pietrzyk), Łukasz Markiton, Kamil Różankowski (78. Kamil Pinocy)

Skład Wisły Ustronianki: Roman Nalepa - Przemysław Polok, Ireneusz Kościelniak, Tomasz Wuwer, Adam Czyż (66. Tomasz Czyż), Artur Adamczyk (66. Kamil Kotrys), Piotr Cieślar, Mariusz Pilch, Robert Lapczyk (66. Paweł Leśniewicz), Sebastian Juroszek, Michał Pietraczyk

Warto wspomnieć, że w trakcie spotkania zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację było piłkarza i sędziego Romana Klasy. W myśl wcześniejszych ustaleń na ten szczytny cel nagrodę pieniężną za wywalczenie dzisiejszego trofeum przekaże również zwycięska drużyna.
 
***
 
We wtorek, 3 maja 2011 roku, swoje mecze rozgrywała również A i B - klasa Podokręgu Skoczów. Poniżej prezentujemy wyniki:

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:XIX 03.05.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid 09 Skoczów 19 46 49:19 8-1-0 (22:4) 7-0-3 (27:15)
2 LKS Pogórze 19 40 35:21 7-2-0 (18:7) 5-2-3 (17:14)
3 TS Mieszko-Piast Cieszyn 19 37 32:18 4-4-2 (14:11) 6-3-0 (18:7)
4 LKS 99 Pruchna 19 36 31:26 9-0-1 (22:14) 2-3-4 (9:12)
5 KS Nierodzim 19 34 37:22 4-3-2 (15:13) 6-1-3 (22:9)
6 KS Kuźnia Ustroń 19 24 24:22 5-1-4 (18:12) 2-2-5 (5:10)
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 19 22 33:35 3-3-3 (12:11) 3-1-6 (21:24)
8 LKS Zryw Bąków 19 21 23:39 5-2-3 (18:20) 1-1-7 (5:19)
9 LKS Strażak Dębowiec 19 20 25:28 2-4-4 (15:16) 3-1-5 (10:12)
10 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 19 20 27:32 5-1-5 (21:17) 0-4-4 (6:15)
11 LKS Orzeł Zabłocie 19 20 27:46 4-0-5 (13:24) 2-2-6 (14:22)
12 LKS Beskid Brenna 19 18 22:32 2-3-4 (8:12) 2-3-5 (14:20)
13 KKS Spójnia Zebrzydowice 19 18 35:47 4-2-4 (20:23) 1-1-7 (15:24)
14 LKS Victoria Hażlach 19 18 25:38 4-0-5 (14:17) 2-0-8 (11:21)


Ostatnia kolejka (XIX) - 03.05.2011
LKS Zryw Bąków - KP Beskid 09 Skoczów - 0:3
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 3:1
KS Kuźnia Ustroń - LKS Victoria Hażlach - 1:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim - 3:10
LKS 99 Pruchna - LKS Pogórze - 0:3
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Beskid Brenna - 2:2

Następna kolejka (XX) - 07-08.05.2011, godz. 16:00
07.05.2011 - sobota
KP Beskid 09 Skoczów - TS Mieszko-Piast Cieszyn
08.05.2011 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna (godz. 11:00)
LKS Pogórze - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 11:00)
KS Nierodzim - KS Kuźnia Ustroń (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Zryw Bąków (godz. 11:30)
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
 

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2010/2011
Kolejka:XIX 03.05.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Lutnia Zamarski 19 53 80:17 10-0-0 (44:10) 7-2-0 (36:7)
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 19 46 69:25 8-1-1 (40:11) 7-0-2 (29:14)
3 LKS Ochaby 96 19 40 65:34 9-0-1 (45:12) 4-1-4 (20:22)
4 ZKS Polifarb Cieszyn 19 40 54:27 9-0-0 (34:8) 3-4-3 (20:19)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 19 36 48:24 6-2-2 (29:13) 5-1-3 (19:11)
6 KP Trójwieś Istebna 19 30 53:40 4-3-2 (30:18) 4-3-3 (23:22)
7 LKS Goleszów 19 27 43:40 6-1-2 (25:12) 2-2-6 (18:28)
8 LKS Olza Pogwizdów 19 23 39:51 3-1-5 (17:23) 4-1-5 (22:28)
9 LKS Wiślica 19 23 32:51 4-1-4 (19:24) 3-1-6 (13:27)
10 LKS Kończyce Małe 19 19 31:34 3-3-4 (9:11) 2-1-6 (22:23)
11 LKS Iskra Iskrzyczyn 19 18 30:40 4-2-3 (18:15) 1-1-8 (12:25)
12 LKS Błękitni Pierściec 19 11 22:65 2-2-5 (13:30) 1-0-9 (9:35)
13 LKS Rudnik 19 10 24:55 2-1-6 (14:21) 1-0-9 (10:34)
14 MKS Promyk Golasowice 19 6 19:106 2-0-8 (11:48) 0-0-9 (8:58)


Ostatnia kolejka (XIX) - 03.05.2011
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błękitni Pierściec - 8:0
LKS Ochaby 96 - LKS Olza Pogwizdów - 5:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:0
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiślica - 6:0
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów - 2:2
MKS Promyk Golasowice - KP Trójwieś Istebna - 1:8

Następna kolejka (XX) - 07-08.05.2011, godz. 16:00
07.05.2011 - sobota
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz
08.05.2011 - niedziela
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Ochaby 96 (godz. 11:00)
KP Trójwieś Istebna - LKS Lutnia Zamarski (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe (godz. 11:00)
LKS Wiślica - LKS Rudnik
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Olza Pogwizdów - MKS Promyk Golasowice
 
Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl
źródło: SRiWR Olza
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: