Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Biegaj, biegaj w regionie

"Cała Polska biega" pod tym hasłem Gazeta Wyborcza wraz z samorządami organizuje biegi. We wspólnym bieganiu mogą wziąć udział mali i duzi. W naszym regonie wspólnie będzie można biegać w Wiśle, Dębowcu, Brennej, Hażlachu.


Już 13 i 14 maja w naszym regionie będzie można wspólnie pobiegać w ramach akcji "Polska biega" organizowanej przez Gazetę Wyborczą. 13 maja o godz. 16.00 wystartują biegacze w Wiśle. Ochotnicy pobiegną tu 3 km, jak zapewniaja organizatorzy biegu w Wiśle bedzie to łatwa trasa. Punktualnie o 16.00 biegacze wystartują z Placu B. Hoffa w centrum miasta następnie Bulwarem Księżycowym wzdłuż lewego brzegu rzeki Wisły, przez ul. Olimpijską, ścieżką spacerową wzdłuż ulicy Konopnickiej-  ul. Wyzwolenia, ścieżką spacerowo-rowerową do OS „Jonidło”-gdzie zaplanowano metę biegu. Zapisy na rajd prowadzone będą do dnia 13 maja 2011 r. do godz. 15:00 osobiście w miejskim punkcie Informacji Turystycznej, Pl. B. Hoffa 3 lub telefonicznie: Referat Promocji Turystyki i Sportu UM Wisła, tel.: 033 855 3456 lub mailowo: promocja@wisla.pl.


Dzień później pobiegać bedzie można w Brennej, Hażlachu i Dębowcu. Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu w Brennej zorganizował bieg wałami rzeki Brennicy. Start w Brennej Centrum tuż za amfiteatrem. Początek o godz. 10.00.

O tej samej porze wystartują biegacze w Dębowcu. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Debowcu organizuje 5. Bieg Wiosny. Biegacze wystartują o godz. 10.00 z bioska piłkarskiego w Dębowcu przebiegną przez parking przy Szkole Podstawowej do ul. Szkolnej (doga powiatowa 2619S), ok. 350 m ul.Szkolną do budynku „Agronomówki” (biblioteka gminna), w prawo – ok 200 m nawierzchnią szutrową, następnie w lewo do mostu na potoku Knajka. W lewo – podbieg ok 250 m do skrzyżowania ul. Szkolnej z Rajską, dalej ul. Rajską, Sadową ponownie do ul. Szkolnej, aż do parkingu przy Szkole Podstawowej w Dębowcu. Zgłoszenia do wspólnego biegu będą przyjmowane od 8:30 do 9:30 w biurze organizatora biegu, za pośrednictwem faksu 033 858 83 51 lub poczty elektronicznej gok@debowiec.cieszyn.pl.

O 10.00 wystartuje też bieg w Hażlachu. Start biegu został wyznaczony na początek ulicy Rolnej w Hażlachu (obok sklepu spożywczego) zakończenie biegu zostało zaplanowqane na skrzyżowaniu ulicy Rolnej z Główną. Cała tarsa biegu wynosi 2,5 km. Organizatorem jest miejscowy GOK.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: