Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła ścina ceny

Wisła na nadchodzący weekend przygotowała akcję, która już kilkukrotnie była realizowana w mieście. I to z dobrym skutkiem. Chodzi o 'Wisłę za połowę'.

To ma być tani weekend w Wiśle. Już po sezonie, więc tłumów nie będzie, ciągle jednak korzystać można z wielu atrakcji, które oferuje miasto. Liczymy, że skusimy tymi promocjami wielu turystów. Niższe ceny - to powinno przyciągnąć. Cieszymy się, ponieważ łącznie z Wiślańską Organizacją Turystyczną, miasto Wisła poleca podczas tego weekendu zarówno noclegi, gastronomię, jak i inne atrakcje, z których można skorzystać. – ocenia Ewa Zarychta, kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu.

Od piątku 25-go do niedzieli 27-go  września w mieście kilkudziesięciu przedsiębiorców zjedzie cenami o połowę. Przede wszystkim połowę stawki zapłacimy za noclegi, ale zapraszają też restauracje. Taniej postrzelamy na strzelnicy sportowej w parku Kopczyńskiego czy wypożyczymy elektryczny rower w hotelu Gołębiewski. Za złotówkę wjedziemy koleją linową na Cieńków.

Do akcji już dołączyło się kilkudziesięciu gestorów bazy noclegowej i gastronomicznej. Jak przyznaje Ewa Zarychta, z roku na rok przybywa chętnych, aby wziąć udział w tej akcji. Ciągle jednak namawiamy restauratorów i innych przedsiębiorców, aby dołączyli się do tej promocji. - mówi.

Akcje obniżania cen zorganizowano w Wiśle już kilka lat temu. Jak ocenia Ewa Zarychta - jest to okazja, by podziękować w taki właśnie sposób turystom za to, że byli z nami przez cały sezon letni. Że pamiętają o nas i tutaj powracają. Ale jak dodaje, akcja jest skierowana również do nowych turystów i mieszkańców okolicy. Wszystko po to, by zachęcić ich do przyjazdu do Wisły. Nie trzeba kupować noclegu, można przyjechać na jeden dzień. Można wybrać się do restauracji i spróbować jej specjałów, płacąc przy tym tylko połowę normalnej ceny, czy też skorzystać z innych obiektów czy usług. - mówi. Listę podmiotów, które biorą udział w akcji „Wisła za połowę' znajdziecie na stronie www.wisla.pl

Akcja rozpocznie się w najbliższy piątek. Równolegle towarzyszyć jej będą inne wydarzenia. W piątek o godzinie 17.00 w Domu Zborowym parafii ewangelickiej w centrum, odbędzie się koncert, prezentacja reportażu, książki oraz wystawa w ramach obchodów upamiętnienia polskich ewangelików więzionych i zamęczonych w KL Mauthausen-Gusen w 75. rocznicę śmierci Jana Sztwiertni, wiślańskiego kompozytora i nauczyciela.

Sobota - to coś dla miłośników psów. Wisła i jej szlaki będą areną zmagania uczestników w dogtrekkingu. Na wszystkich śmiałków będą czekać aż trzy trasy o różnym stopniu trudności – mini 17 km, mid 26 km oraz long 40 km. Chętni do wzięcia udziału w zawodach mogą startować w trzech kategoriach: indywidualnej, rodzinnej lub drużynowej. Zapisy w sobotę na wislańskim rynku od 8-9. Start główny zaplanowano na godzinę 10.00.

Również w sobotę burmistrz Miasta Wisła i Strzelnica nad Wisłą zapraszają na Turniej Strzelecki z broni pneumatycznej. Początek zmagań o godzinie 10.00 w Strzelnicy nad Wisłą.


Jan Bacza

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-24 11:58:31
!QAZ: To bardzo cenna inicjatywa z ta Wislą za polowe tylko szkoda ze nie wszyscy wlasciciele hoteli i restauracji sie zapisali. Są tacy ktorzyjak JURGAST od bardzo dawna robili rozne takie promocyjne akcje ktore siegaja nawet lat 80 i nie kazdy io tym pamieta . To godne pochwaly i rozpropagowania na przyszlosc
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: