Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: ruszyły kolejne wyciągi

Od soboty (30.01) trzy wiślańskie ośrodki narciarskie przyjmują miłośników białego szaleństwa. Do stacji Klepki - która działa już od 22 stycznia - dołączyły Nowa Osada oraz Skolnity.

Wiślański Skipass zrzesza jednak łącznie 15 ośrodków. Czy pozostałe stoki również planują wznowienie działalności? - Każdy ośrodek to osobna firma. Część z nich uzyskała wsparcie, część go nie uzyskała, więc każdy decyduje za siebie. Obecnie mamy trzy wyciągi, które zdecydowały się realizować kursy snowboardowo-narciarskie, ale nie jest powiedziane, że nie dołączą do nich kolejne. W kilku przygotowania trwają - mówi nam Arkadiusz Matuszyński, przedstawiciel organizacji.

O otwarciu pierwszego wyciągu w Wiśle pisaliśmy tutaj.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-01 15:38:36
koszor: Wystarczy już rujnowania polskiej gospodarki. Jeśli dojdzie do masowego otwarcia zablokowanych branż, to ani Sanepid ani Policja nie będzie tego w stanie zatrzymać. A może pracujący tam ludzie zrozumieją, że sami przyczyniają się do niszczenia kraju i przestaną gnębić uczciwie pracujących.
2021-02-01 16:35:48
Ar--Ai: "To jest obraz kapitulacji państwa, które nie jest w stanie sobie poradzić prawnie. I dlatego w bandycki sposób nasyła wszystkie organy, jakie ma - mówi Onetowi Krzysztof Łukowicz, właściciel gdańskiego klubu Wolność. W sobotę jego lokal kontrolowały sanepid i skarbówka, a w gotowości było kilkudziesięciu policjantów. Gdańszczanin zapowiada złożenie sprawy do prokuratury i pozwy przeciwko konkretnym urzędnikom."
2021-02-01 18:40:35
wyśmienity cwaniaczek: OBYŚCIE ZBANKRUTOWAŁY ŁAMI-REŻIMOWCY !!!!!!! sam zjeżdżam ale ..... trzymam reżim, .. Firma stoi i nie narzekam tak jak Wy ---"podatkowy raj wiślański" dziennie w sezonie 50 !!!!! obrót ... DUPA SIĘ PALI CHOĆ NA KONCIE MILIONY ....ja ale GUPI HANYS PRZYJEDZIE NA DESKA I KAWA ............
2021-02-01 19:55:36
wyśmienity cwaniaczek: NO I jeszcze jedno ---dla tępaków wyjaśnienie !!!!!!!!!!!!!!! WIECIE ILE KOSZTUJE WYBUDOWANIE WYCIĄGU ? NIE WSPOMNĘ O "KUPIENIU " GÓRY ..... tak, że żaden "właściciel:" tego rodzaju biznesu na pewno głodem nie przymiera ..................... ALE POLOK TO GUPI JEST na szczęście ja NIE
2021-02-01 20:28:50
Bugs: Tak, tak, tydzień, dwa może trzy podziałają i o ile zima się nie skończy to ich zamurują i zabiją dechami na dobre. Jak nam skoczy tak zachorowalność jak Portugali, która sobie "dała luz" na święta, a teraz mają totalną zapaść i proszą o pomoc kogo się da bo nie mają co z chorymi robić to "pojadą hejtem" z gorolami jak przez wakacje 2020 ze ślązakami.
2021-02-02 06:54:28
labraks: Wyśmienity cwaniaczek widzę że nie masz bladego pojęcia o stokach w Wiśle i okolicach. Zdecydowana większość leży na gruntach prywatnych, które właściciele wyciągów dzierżawią, nie mówię od kogo w większości bo kto w temacie ten wie. Sam stok w centrum Wisły zmienił właściciela którego wykończyły 2 słabe zimy i doprowadziły do pogorszenia stanu zdrowia. Kolejny właściciel trafił na fajne zimy rok po roku i zbierał potężne żniwa. To co rząd odpier..a bo inaczej się tego nie da nazwać jest chore. W każdym kraju można wprowadzić stan wyjątkowy tylko nie u nas bo przez lata świetnej koniunktury zamiast oszczędzać i tworzyć silny kraj rozdawali na lewo i prawo i nie ma teraz pieniędzy dla wszystkich i robią tarcze z dziurami, która wybiórczo rzuca ochłapy. za 2 - 3 miesiące będzie mijał rok od pierwszych tarcz a także obowiązek nie zwalniania pracowników firm które z tarczy skorzystały. Zobaczymy co wtedy nasz kochany rząd zrobi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: