Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła. Poradnia psychologiczna na Dziechcince?

Władze Wisły prowadzą intensywne rozmowy z dyrekcją Szpitala Śląskiego w Cieszynie na temat uruchomienia poradni psychologicznej w ośrodku zdrowia na Dziechcince. Placówka miałaby zostać otwarta jeszcze w tym roku.

Negocjacje dotyczące realizacji przedsięwzięcia trwają już od dłuższego czasu, a do jednego ze spotkań Tomasza Bujoka z przedstawicielami Szpitala Śląskiego doszło 28 grudnia w wiślańskim magistracie. O szczegóły rozmów na wczorajszej (26.01) sesji Rady Miasta Wisła podpytywał burmistrza radny Mirosław Wójcik. - Wczoraj spotkaliśmy się też z dyrektorem (Czesławem Płygawko - dop. red.) i odwiedziliśmy poradnię działającą przy cieszyńskim szpitalu. Uzgodniliśmy kolejne szczegóły, które będziemy chcieli omówić z państwem na najbliższych posiedzeniach komisji - odpowiadał Bujok.

- Doszliśmy do wspólnego punktu w zakresie warunków finansowania zadania - okresu i wysokości dzierżawy tego terenu. Otwarcie poradni wyznaczone jest do najpóźniej końca roku. To bardzo krótki okres w kontekście przygotowania dokumentacji projektowej oraz wykonania modernizacji tego obiektu. Musieliśmy rozpoznać kwestie związane z projektowaniem, bezpieczeństwem przeciwpożarowym, sanepidem, możliwością otworzenia przetargu, realizacji, a także zamówienia windy. Zależy nam na tym, aby ten budynek zaczął odpowiednio wyglądać - dodawał burmistrz.

Nagranie z sesji dostępne jest niżej:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: