Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: nowy Prezes Basenów

W Wiśle roszad część dalsza - Tadeusz Papierzyński, dotychczasowy Kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu został Prezesem Spółki należącej do Gminy Wisła

To ciąg dalszy roszad kierowniczych w Wiśle. Wpierw, po raz pierwszy, Tomasz Bujok, Burmistrz Perły Beskidów postanowił mianować Wiceburmistrza. Została nim Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, która dotychczas pełniła w wiślańskim magistracie funkcję dyrektorką Wiślańskiego Centrum Kultury Pisaliśmy: Tomasz Bujok po raz pierwszy powołał wiceburmistrza 

Potem jej stanowisko jako p.o. zajęła wieloletnia pracownica WCK - Anna Łupieżowiec.

Teraz wiślański urząd informuje o kolejnej zmianie – dotychczasowy kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Tadeusz Papierzyński został Prezesem Spółki należącej do Gminy Wisła.

- Michałowi Dąbrowskiemu, który pełnił tę funkcję od września 2021 r. powierzono objęcie funkcji prezesa zarządu, drugiej co do wielkości spółki Skarbu Państwa- Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. – poinformował Tomasz Bujok w mediach społecznościowych i zauważył: - Wierzę, że te zmiany pozwolą zacieśnić współpracę w obrębie promocji, kultury i funkcjonowania basenów, a ta przełoży się na jeszcze bardziej kompleksowe i spójne działania, które są konieczne dla dalszego rozwoju.

- Dla mnie to duże wyzwanie, ale też spory kredyt zaufania ze strony burmistrza i rady nadzorczej. Kompleks basenowy ma ogromny potencjał, to są też boiska do siatkówki plażowej czy korty tenisowe, a zimą lodowisko. Po zeszłorocznej, sierpniowej ulewie wciąż jeszcze trwa wiele prac naprawczych, ale nie wyobrażam sobie żebyśmy na wakacje basenów nie uruchomili. Przyda się też ciepłe i słoneczne lato, ale na to chyba wszyscy mocno liczymy – zauważa Papierzyński.

Stanowisko Kierownika Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu obejmie po Papierzyńskim Karolina Fuchs, dotychczasowa pracownica Referatu.

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-05-17 12:44:50
trnike: Gratulacje...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: