Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła na weekend

Po trzech zimnych ogrodnikach i zimnej Zośce, wszyscy mają nadzieję, że może weekend będzie ciepły. Warto pomyśleć gdzie go spędzić. Wisła zaprasza na dobrą zabawę na skoczni i sportową niedzielę.
Wisłę już w piątek warto odwiedzić. W Muzeum Beskidzkie im. A. Podżorskiego, o godzinie osiemnastej odbędzie się prelekcja połączona z pokazem multimedialnym: "Towarowym statkiem przez wzburzone wody oceanu wprost do dżungli Madagaskaru". Prelekcję wygłoszą podróżniczki Justyna Sromek i Monika Sordyl.
Sobota w mieście upłynie pod znakiem dobrej zabawy. Tym razem miejscem imprezy będzie skocznia narciarska imienia Adama Małysza. Organizatorzy zapraszają na wielkie grillowanie, muzykę na żywo, i wiele konkursów.
To okazja by zwiedzić skocznię nie tylko podczas zawodów - przekonuje Katarzyna Czyż - Kaźmierczak z wydziału promocji Wisły.
 
 
W niedzielę Wisła zaprasza na wspólne bieganie. To ogólnopolska akcja. W ubiegłym roku w ramach akcji Polska Biega w całym kraju odbyło się ponad 600 biegów. Wisła po raz kolejny bierze udział w tej akcji promującej sportowy tryb spędzania czasu wolnego. Trasa nie jest trudna, wynosi trzy kilometry. Wspólny start z rynku zaplanowano na godzinę 15.00. Później bieg bulwarami w kierunku Jonidła.
 
Zapisy prowadzone są w miejskim punkcie Informacji Turystycznej - telefonicznie: 033 855 3456 - lub mailowo: promocja@wisla.pl. Udział w biegu jest darmowy, dla wszystkich biegaczy przewidziany jest poczęstunek, drobne upominki a dla najszybszych pamiątkowe dyplomy - . - dodaje Kaźmierczak.
 
Jan Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: