Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła ma dłuższy deptak

Zakończono modernizację kolejnych dróg gminnych w Wiśle. Jak informuje burmistrz Wisły Tomasz Bujok, o nową nawierzchnię wzbogaciły się ulice Różana i Cieńków, a także fragment ulicy 1 Maja - wydłużono główny deptak w centrum.

- Wartość końcowa modernizacji ul. Różanej wyniosła 69 811,91 złotych, a ul. Cieńków 246 688,13 złotych. Ta druga droga gminna wzbogaciła się jeszcze o trzy lampy solarne, które zamontowano w jej ciągu. Zakończono również przebudowę fragmentu ul. 1 Maja w Wiśle od skrzyżowania z ulicą Prusa w kierunku tzw. „bunkrów”. Wartość końcowa tej inwestycji wyniosła: 586 161,05 złotych. Turyści i mieszkańcy mają teraz do dyspozycji dłuższy deptak spacerowy w centrum. Na modernizowanym fragmencie zamontowano również oświetlenie i elementy małej architektury (kwietniki, ławki, kosze na śmieci) – opisuje Burmistrz Wisły, Tomasz Bujok.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-29 15:51:59
hanbes: Sensacja! Ostatnio powalają informacje tegoż portalu! Jakaż to nieprawdopodobnie ważna sprawa z tymi deptakami w Wiśle! Żyjemy w sielskich czasach, gdzie najważniejszymi newsami w prasie internetowej są deptaki, Dożynki Ekumeniczne lub niedzielny rozkład jazdy na msze w Cieszyńskim...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: