Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: Jubileusze małżeńskie

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. J. Śniegonia w Wiśle we wtorek (21 listopada) odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nadane przez prezydenta Andrzeja Dudę na wniosek burmistrza Tomasza Bujoka medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego w tym roku obchodzą: Krystyna i Brunon Czyż, Maria i Jan Gomola, Wanda i Edward Hławiczka, Helena i Jan Kamieniorz, Helena i Bernard Kampa, Elżbieta i Edward Kocyan, Zofia i Paweł Krzok, Helena i Janusz Łamacz, Anna i Bogusław Melcer, Halina i Andrzej Niemczyk, Anna i Jerzy Nogowczyk, Alfreda i Karol Nogowczyk, Helena i Piotr Ogrocka, Anna i Edward Owczorz, Anna i Rudolf Procner, Krystyna i Alojzy Ryncarz, Teresa i Alojzy Skiba, Józefa i Tadeusz Skowronek, Anna i Józef Szklorz, Ewa i Jan Wisełka oraz Marianna i Wacław Zarychta. W uroczystości wzięły udział również małżeństwa, które obchodzą w tym roku 60-lecie pożycia małżeńskiego: Ewa i Rudolf Rabięcny oraz Ewa i Jan Szarzec

Jubilaci otrzymali wspomniane medale, dyplomy, kwiaty i kosz słodyczy. Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz obiad, podczas którego  przygrywała kapela Zespołu Regionalnego „Wisła”

(red/wisla.pl)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-11-22 22:07:59
Klubowiczka007: (( https://youtu.be/ckhBO8iGcf0 ))
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: