Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powstała strona internetowa Międzygminnej Strefy Gospodarczej

Dziś (22.11) ruszyła nowa strona internetowa, w ramach Międzygminnej Strefy Gospodarczej, która została utworzona w 2016 roku. Należą do niej: Cieszyn, Hażlach, Dębowiec, Skoczów oraz Chybie. MSG jest wspólnym pomysłem pięciu gmin Śląska Cieszyńskiego, a jej działania mają polegać na wspólnym promowaniu terenów inwestycyjnych oraz wymiana informacji na temat potencjalnych przedsiębiorców, chcących dokonać inwestycji w jednej z ww. gmin.

- Jest to kontynuacja współpracy gmin powiatu cieszyńskiego, w tym przypadku gmin, które podjęły taką oddolną inicjatywę współdziałania w prezentowaniu terenów inwestycyjnych, otwieraniu się na potencjalnych inwestorów, ale również na tych funkcjonujących na terenie naszych gmin i powiatu, aby zapewnić im profesjonalną obsługę – mówił burmistrz Cieszyna, Ryszard Macura w 2016 roku.

Nowopowstała strona Międzygminnej Strefy Gospodarczej na chwilę obecną przekazuje podstawowe informacje, dotyczące inicjatywy. Pod adresem www.strefagospodarcza.pl znajdziemy herby miast partnerskich, które po kliknięciu przenoszą osobę zainteresowaną na stronę główną urzędu wybranej gminy. Na razie nie znajdują się na niej informacje, dotyczące aktualnych działań, w ramach MSG. Sama strona jest jednak wyrazem dalszych działań, związanych z realizacją partnerstwa pomiędzy tymi gminami.

 

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-11-23 22:17:02
bronek91: Wspaniała inicjatywa, tylko żeby nie skończyło się na deklaracjach albo podporządkowaniu projektu interesom Cieszyna.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: