Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła: Ceny idą w dół

Wyobraźmy sobie przepiękną pogodę, cudowny apartament z pysznym śniadaniem, obiad w dobrej restauracji, a potem szaleństwo w parku linowym, przejazd kolejką? A to wszystko za pół ceny! Niemożliwe? W Wiśle od 4 do 6 listopada ceny spadają w dół i to aż o połowę! Wtedy zaplanowano wiślańskie listobranie, czyli nową odsłonę Wisły za pół darmo.

Na przełomie sezonu jesiennego i zimowego wiślańscy gestorzy zapraszają na weekend za połowę. – W listopadowy weekend zapraszamy do Wisły. Na turystów czeka wiele atrakcji. Nie tylko niższa oferta cenowa, ale również spotkanie z piosenką turystyczną w wiślańskim Kinie "Marzenie", w sobotni wieczór wystąpi Wolna Grupa Bukowina – opowiada Ewa Zarychta szefowa promocji i sportu z Urzędu Miejskiego w Wiśle, która jest zarazem wiceprezesem Wiślańskiej Organizacji Turystycznej.


Na stronie wisla.pl można już znaleźć pensjonaty, ośrodki wczasowe i hotele, które biorą udział w akcji. Jednak to nie wszystko. Prócz noclegów, ceny o połowę ścinają też restauracje puby, park linowy czy firmy oferujące ekstremalne atrakcje. – Na turystów czeka  też gra terenowa oraz akcja przewodnik czeka, w ramach której turystów bezpłatnie oprowadzać będą przewodnicy – dodaje Ewa Zarychta. 


Akcja Wisła za połowę wróciła do Perły Beskidów po roku przerwy. Całość koordynuje Wiślańska Organizacja Turystyczna. Gestorów do obniżki nie trzeba było specjalnie namawiać. – Cała akacja to również zachęta do przystąpienia właścicieli pensjonatów i restauracji do naszej organizacji. Co do obniżki Wisła za pół darmo organizowana w poprzednich latach sprawdziła się, tym samym do listobrania nie trzeba było ich specjalnie namawiać dodaje wiceprezes WOT-u.


Wielka obniżka w Wiśle organizowana jest po raz trzeci. Tym razem turyści na wielką promocję trafią w listopadzie wtedy, kiedy sezon letni się prawie kończy, a na śnieg i szaleństwo na nartach trzeba jeszcze poczekać.

Program imprezy: Wisła za Połowę - I Wiśleńskie Listobranie

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: